Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» виступить у Дніпрі

08.09.2021
Опис

11 вересня Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» виступить у Дніпрі. Колектив долучиться до святкування Дня міста!

Гру львівських музикантів дніпряни матимуть можливість почути у складі об’єднаного оркестру «СХІД-ЗАХІД», участь у якому також візьме Дніпропетровський камерний оркестр «Пори Року» (художній керівник та дириґент, Народний Артист України – Дмитро Логвин). Об’єднаний колектив на Головній сцені заходу (Площа Шевченка, м.Дніпро) виконає «Кармен-сюїту» Бізе-Щедріна.

Улюбленці публіки, «Віртуози Львова» (художній керівник та дириґент, Народний Артист України – Сергій Бурко) стануть єдиним запрошеним академічним колективом, який візьме участь у святкуваннях Дня міста 11 вересня, що є надзвичайно вагомим і цінним для музикантів, а також свідчить про неабиякий професійний рівень львівського оркестру.

Святковий концерт розпочнеться об 18:00. Також у програмі заходу гості почують Дніпропетровський симфонічний оркестр «The Festival», приму Національної опери України, солістку Метрополітен-опера та Ковент-Ґардену Людмилу Монастирську (сопрано), соліста Ла Скала та Ковент-Ґардену Олександра Цимбалюка (бас) та інші відомі виконавці.

Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» є постійним учасником всеукраїнських та міжнародних проєктів. Важливу роль у діяльності колективу займають проєкти, що мають важливу суспільну місію. Одним із таких постійних є багаторічна співпраця із Маріупольським камерним оркестром «Ренесанс», у рамках якої відбулося вже чимало концертів в Україні та за її межами. У 2020 році ця співпраця отримала свій надзвичайно успішний вияв у проєкті «Українська музика від Сходу до Заходу», результатом чого стали компакт-диск із музикою львівських та донецько-маріупольських композиторів, а також концерти за участі обох колективів.

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...