Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії виступить із відомою українською піаністкою Антуанеттою Міщенко!

14.03.2023
Опис

17 березня Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії виступить із відомою українською піаністкою Антуанеттою Міщенко, яка стала частиною великої української історії з подіями 2013/2014 року, Революцією Гідності.

Щодня з тисячами людей вона приходила на Майдан та на синьо-жовтому піаніно, просто неба — на барикадах перед силовиками, виконувала твори знаних класиків, українські пісні, була підбадьоренням для українців та Музою. Музою Майдану – так її називали тогочасні активісти та медіа.

У події «Муза Незламності» під батутою дириґента Володимира Сивохіпа, симфонічний оркестр з піаністкою представлять П’ятий і останній фортепіанний концерт Бетховена. Також відомий як «Імператор». Для соліста цей твір є справжнім викликом не лише у його технічній майстерності, композиція також потребує від музиканта неабияких інтелектуально-музичних пошуків свого власного прочитання

Декілька тижнів тому цей твір Академічний симфонічний оркестр виконував у гастрольному турі Сполученими Штатами Америки. А уже за лічені дні львівська публіка матиме нагоду також насолодитися віртуозним виконанням композиції

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...