Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів виступить на закритті «Контрастів» з особливою програмою. — Високий Замок

07.10.2023
Опис
8 жовтня у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика відбудеться закриття 29 Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти».  Про те, що чекатиме на слухачів читайте в медіа “Високий Замок”.

Львівська національна філармонія - Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів виступить на закритті «Контрастів» з особливою програмою. — Високий Замок

«Пульс „Контрастів“ — це синергія биття сердець Концертного залу імені Станіслава Людкевича: усіх композиторів, твори яких прозвучали в програмах. Солістів, чиї інтерпретації виходили за межі слова „виконання“. Оркестрів, під егідою яких формувались шедеври».

У пропонованій програмі поєднаються уже традиційні, магічні «Фанфари», спеціально створені Вінсентом Козловським для улюбленого фестивалю, а також твори українських знаних митців — Світлани Азарової та Олександра Щетинського, що звучатимуть у Львові вперше. Окрему сторінку події становитиме видатний Концерт для альта з оркестром Кшиштофа Пендерецького. Цей композитор писав музику «не нотами, а звуками» — так розширюючи палітру виразових засобів інструмента, польський митець створював глибоке емоційне сприйняття музики, планував незабутній момент зближення з тонкою атмосферою мистецтва для слухачів.

 

На мою думку, емоційна складова твору багато в чому збігається з почуттями українців зараз — це трагічні новини, моральне спустошення, але, всупереч всьому, це боротьба і віра в краще майбутнє”, — розповіла солістка Катерина Супрун.

Більше про подію.

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...