BACH – 335 – FOREVER

23.06.2020
Опис

Йоганн Себастьян Бах входить у десятку найвідоміших композиторів всіх часів. Бах є автором понад 1000 творів у всіх відомих у той час жанрах, окрім опери. Його музика – це величезний скарб, який і до сьогодні захоплює та надихає. 

У березні цього року мало відбутися дводенне святкування Дня народження композитора. Проєкт мав назву «Bach BirthDay Night 335», але через карантинні обмеження його не вдалось реалізувати у повній мірі.

Однак зараз, коли стали можливими репетиції музикантів, дуже хочемо, аби геніальні композиції барокового майстра прозвучали на сцені філармонії! Тож 27 червня запрошуємо усіх на онлайн-концерт, програму якого складуть твори Баха! Більша частина репертуару вечора перегукуватиметься із репертуаром березневого проєкту. Відбудеться подія у рамках проєкту «Звучання Львівської філармонії».

Зокрема, у концерті прозвучать дві кантати Баха: №51 «Jauchzet Gott in allen Landen» («Величай Бога, вся Земля») та №82 «Ich habe genug» («Мені досить»).

Перша композиція написана у Ляйпцигу. Вона є єдиною церковною кантатою, написаною для сопрано соло та труби. Ці партії виконуватимуть Галина Юхимець (сопрано) та Михайло Попович (труба).

Кантата №82 початково була створена для баса соло, однаr згодом Бах здійснив її редакцію для сопрано та гобоя. Саме у такому варіанті ця композиція прозвучить на сцені Львівської філармонії. Сольні партії виконають Лілія Нікітчук (мецо-сопрано) та Уляна Макєєва (гобой).

Також у програмі вечора – два інструментальні концерти Баха. Зокрема, вечір розпочне Концерт для фортепіано з оркестром ре мінор (партія фортепіано – Маріанна Гумецька).

Другою інструментальною композицією стане Концерт для гобоя, скрипки і камерного оркестру ре мінор. Оригінальну версію цього твору було втрачено. Згодом його реконструкцію здійснив Макс Шнайдер. Про цей факт свідчить літера «R», додана до порядкового номера композиції:  BWV 1060R.

До виконання усіх композицій концерту долучаться Анна Іванюшенко (клавесин), Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії. Диригуватиме Володимир Сивохіп.

Детальну програму події можна знайти тут

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...