Фестиваль BACH CONTEMPORARY відкрили новим форматом прес-конференції

13.12.2018
Опис

А ми продовжуємо активно готуватися до захопливого і неймовірно цікавого фестивалю «Bach conteporary», що триватиме на зламі 2018-2019 років. Це буде неймовірна музика від Баха та Вівальді до джазу і саундтреків-шедеврів з улюбленого кіно. А також — багато цікавинок з історії музики.

12 грудня ми запросили журналістів і медійників на вишукану прес-конференцію «Вечірка в стилі бароко». Віртуозна Олена Мацелюх – авторка ідеї та натхненниця фестивалю, вкотре довела свою неповторну майстерність і дивувала присутніх колосальними можливостями органу та неперевершеними «бахівськими» гармоніями.

Генеральний директор філармонії Володимир Сивохіп, музикознавець і композитор Богдан Котюк і Олена Мацелюх відповіли на запитання журналістів, розповіли про події, що заплановані в рамках фестивалю. Ми говорили про ідею фестивалю, про зіркових виконавців, що запрошені до участі, про перформанси і, звісно, про її величність – музику. А також про унікальний проект «Звуки Львова» та подію в рамках цієї мистецької ініціативи «Звуки Львова. Бах», що відбудеться у Львівській філармонії 18 грудня.

Однією з ключових персоналій у цьому проекті є наші щирі друзі і надійні партнери – молодіжний рух «Експеримент». Це молоді, активні, креативні люди, що обрали собі мету: поширювати справжнє мистецтво – популяризувати, навчати, дарувати.

Слідкуйте за нашими анонсами, переконайтеся – ми підготували для вас силу силенну справді цікавих, унікальних, неймовірно музичних подій на будь-який смак! Приходьте, ми на вас чекаємо!

P.S.  Фото і відео — Анастасія Іванова. Більше світлин з прес-конференції можна переглянути у галереї.

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...