«BAD BOYS IN OPERA» – OPERAFEST TULCHYN-2021

26.08.2021
Опис

З 27 по 29 серпня відбудеться IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021, який вражатиме яскравими прем’єрами, постановками і шоу!

Просто неба на території парку легендарного Палацу Потоцьких у місті Тульчин Вінницької області виступлять найкращі колективи з України та солісти з Канади, Польщі, Словаччини, України й Італії – загалом понад 400 артистів!

На фестивалі глядачі побачать 9 постановок, які максимально презентують красу та феєричне розмаїття оперного жанру: грандіозне «Мюзикл-шоу» від Національної оперети України, концерт-прем’єра «Bad Boys In Opera», open air прем’єра фентезі рок-опери «Орфей та Еврідіка назавжди» Михайла Брунського, надзвичайні балети «Історії в стилі танго» та «Майська ніч» Євгена Станковича, для дітей – фантастичний мюзикл «Аліса в країні чудес», історична опера «Ярослав Мудрий» Георгія Майбороди, комічна опера «VIVA LA MAMMA!, або Театральні порядки та безлад» Ґаетано Доніцетті і вогняне ексцентрик шоу «White night».

 

До цьогорічного фестивалю долучиться й Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика.

29 серпня, о 19:00 музиканти презентують програму «Bad Boys In Opera», яка відбудеться за участі музикантів Львівської національної філармонії та солістів з Канади, Словаччини, Польщі й Італії.

Глядачі побачать одвічну боротьбу добра і зла, але, за задумом творців проекту, у кінці будуть поставлені три крапки, бо ніхто не знатиме: це буде лише одна битва чи війна, яка триває вічно…

У програмі концерту прозвучать драматичні фрагменти з опер Моцарта, Бойто, Бетховена, Верді, Пуччіні, Гуно, Мусоргського.

Дириґент – Народний артист України Володимир Сивохіп. Виконавці: Галицький академічний камерний хор, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії.

 

Програма фестивалю: https://operafest.com.ua/prohrama/pro-2021/

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...