Комерційний директор Філармонії з питань розвитку нової музики Богдан Сегін дасть лекцію в Музичній академії м. Лодзь (Польща)

14.06.2023
Опис

Лекція пройде онлайн 15 червня о 12:00 за Києвом та буде доступна для всіх охочих.

Богдан Сегін розповість про поєднання своєї електроакустичної композиторської діяльності із менеджерською, адже він є митцем, що навчався композиції у Мирослава Скорика, Збігнєва Буярського та Зигмунта Краузе, консультувався з такими відомими композиторами, як Арво Пярт, Беат Фуррер, Олександр Щетинський та ін., а також двічі був стипендіатом програми “Gaude Polonia” (Польща).

Львівська національна філармонія - Комерційний директор Філармонії з питань розвитку нової музики Богдан Сегін дасть лекцію в Музичній академії м. Лодзь (Польща)

Водночас він є координатором багатьох проєктів Львівської національної філармонії: засновником і артдиректором перших в Україні Майстер-класів нової музики COURSE (з 2012 року проводяться щорічно) та Бієнале української нової музики. З 2012 року є він є артдиректором МІжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти». У 2019 році організував серію концертів “Pro et Contra. Нова музична сцена” у Львівській філармонії, через рік ініціював антикризовий пандемійний проєкт «Звуки Львівської філармонії».

У 2022 році Богдан Сегін став ініціатором серії цифрових концертів під гаслом «Україна. Музи не мовчать», що доступна на YouTube-каналі Львівської філармонії. Концертна серія підтримує музикантів, які залишилися в країні під час російського вторгнення.

Лекція проходитиме польською мовою.

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...