“Бути послами культури своєї країни та миру”, – німецька преса анонсує виступ оркестру Львівської філармонії

12.12.2023
Опис

У німецькому виданні “TAZ” вийшла публікація про майбутній концерт Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вже 13 грудня український оркестр вперше виступить у славетній Берлінській філармонії з програмою української та світової музики від романтизму до сучасності.

Авторка публікації Бабара-Марія Валь у Львові поспілкувалась з учасниками оркестру.  Віолончеліст Денис Литвиненко поділився, що війна у цьому нефронтовому місті також відчутна: “минулого року було досить важко. Бувало, що у Львові по кілька разів на день чути про бомби, взимку цілими днями не було електрики та світла, часто було дуже холодно”.

Його колега Михайло Сосновський, головний флейтист і директор оркестру, розповів: «Всі українці зараз втрачають того, кого люблять. Або дуже переживають за когось, хто може бути в окопах. Але для бійців це ще страшніше, їм холодно і голодно – то чому б нам тут не виконувати свої завдання».

Володимир Сивохіп, який є диригентом симфонічного оркестру, а з 2006 року – генеральним директором філармонії теж поспілкувався із журналісткою: «усі ці музиканти звикли дуже добре слухати один одного, у них велика енергетика та синергія. І тому ми також можемо разом грати дуже складні твори. Наразі музиканти готуються до останньої подорожі цього року – до Берліна”.

Львівська національна філармонія - "Бути послами культури своєї країни та миру", - німецька преса анонсує виступ оркестру Львівської філармонії

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...