“Бути послами культури своєї країни та миру”, – німецька преса анонсує виступ оркестру Львівської філармонії

12.12.2023
Опис

У німецькому виданні “TAZ” вийшла публікація про майбутній концерт Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вже 13 грудня український оркестр вперше виступить у славетній Берлінській філармонії з програмою української та світової музики від романтизму до сучасності.

Авторка публікації Бабара-Марія Валь у Львові поспілкувалась з учасниками оркестру.  Віолончеліст Денис Литвиненко поділився, що війна у цьому нефронтовому місті також відчутна: “минулого року було досить важко. Бувало, що у Львові по кілька разів на день чути про бомби, взимку цілими днями не було електрики та світла, часто було дуже холодно”.

Його колега Михайло Сосновський, головний флейтист і директор оркестру, розповів: «Всі українці зараз втрачають того, кого люблять. Або дуже переживають за когось, хто може бути в окопах. Але для бійців це ще страшніше, їм холодно і голодно – то чому б нам тут не виконувати свої завдання».

Володимир Сивохіп, який є диригентом симфонічного оркестру, а з 2006 року – генеральним директором філармонії теж поспілкувався із журналісткою: «усі ці музиканти звикли дуже добре слухати один одного, у них велика енергетика та синергія. І тому ми також можемо разом грати дуже складні твори. Наразі музиканти готуються до останньої подорожі цього року – до Берліна”.

Львівська національна філармонія - "Бути послами культури своєї країни та миру", - німецька преса анонсує виступ оркестру Львівської філармонії

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...