Воїнам від музикантів Львівської філармонії: “Героям Слава!”

14.10.2018
Опис

Вчора був прекрасний день і свято, про яке говоримо зі щемом у серці. Вчора ми із щирою любов’ю вітали з Днем захисника України тих, хто тримає небо над нами!

Безстрашні, благородні і милосердні Воїни!  Любі захисниці і захисники найпрекраснішої в світі Країни! Вітаємо! Неможливо добрати слів, які у повній мірі могли б передати вдячність нашим Героям, гордість за нашу Державу, біль і тугу за полеглими!

А Музика може!

Тож вчора ми – колектив Львівської національної філармонії, зокрема, Тріо «Крайня Хата», Микола Корнутяк, Василь Понайда, Наталя Грановська, Віталій Провозін, давали виїзні концерти для наших військових. Ми, з великою радістю співали чудових пісень у 184 Навчальному центрі в с. Старичі, Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

А ближче до вечора у концертному залі ім. С. Людкевича Львівської філармонії, на своєму авторському вечорі знаменитий композитор, віртуозний музикант Володимир Данилович Зубицький вітав усіх присутніх із величним святом.

Солісти – прекрасна скрипалька Богдана Півненко та Володимир Данилович, у руках якого в цей вечір якось по-особливому проникливо звучав акордеон, у супроводі “Віртуозів  Львова” під керівництвом Сергія Бурко виконали:

Камерна симфонія №3 пам’яті Б. Лятошинського (1985)

ROSSINIANA, концерт для акордеона та струнного оркестру (2000)

Концерт №1 для скрипки та камерного оркестру (1988)

CHAO, MUCHACHO! концерт №2 для скрипки та камерного оркестру (2005)

Наприкінці концерту музиканти разом із глядачами, переповнені духом істинного патріотизму та розчулені до сліз вітали Військо українське традиційним «Слава Україні! – Героям Слава!»

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...