Відзначення 84-ї річниці заснування Луганської області

01.06.2022
Опис

3 червня у Львові відзначатимуть 84-ту річницю заснування Луганської області. Саме Львівщина стала прихистком для більшості мешканців області, які були вимушені покинути свої домівки з початком повномасштабної війни.

Урочистості з нагоди цієї дати відбудуться на проспекті Свободи біля пам’ятника Тарасу Шевченку о 15:00, де академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії, двічі мужньо переміщений за ці роки (у 2014 році з Луганська, а у 2022 з Сєвєродонецька), виконає твори українських композиторів просто неба.

Музиканти оркестру мають в собі силу і порив звертатися мовою музики до громадськості України і світу, висвітлюючи події, що зараз тривають на Сході, а саме у містах Сєвєродонецьк і Лисичанськ – східних форпостах нашої держави. Завдяки мужності українських військових і стійкості цих міст, саме зараз утримується російська навала і унеможливлюється подальше розгортання бойових дій. Ускладнена ситуація в Луганській області змушує її переміщених мешканців знову взивати до західної спільноти та партнерів пришвидшувати військову допомогу і не гаяти час, аби зберегти якомога більша людських життів.

Музиканти академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії у День заснування Луганської області привертатимуть максимальну увагу спільноти саме до територій найактивніших бойових дій. Міста Сєвєродонецьк і Лисичанськ у 2014 році вже зустрілися з так званим «руським миром»: вони були захоплені проросійськими терористами-бойовиками, але у липні того ж року були звільнені і стрімко розвивалися всі ці роки.

Сьогодні основні сили ворога кинуто на Луганщину. Наразі Сєвєродонецьк – це один із найскладніших напрямків. Величезна кількість військової бойової техніки ворога зосереджена поряд, щоденні обстріли не вщухають, гине велика кількість мирного населення. Міста Луганщини приймають цей удар на себе і стримують ворога ціною життя людей, своїх шкіл, лікарень і дитячих садочків.

Важливою метою заходу є посилення розголосу про ситуацію на Луганщині, аби унеможливити втрату Сходу України вже сьогодні. Якщо Білогорівка стає другою легендарною Чорнобаївкою, то допустити утворення другого багатостраждального Маріуполя із Сєвєродонецька українська і західна спільнота не мають права.

 

За матеріалами прес-релізу

Фото з офіційного сайту Луганської обласної філармонії

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...