17 вересня у Львівській національній філармонії пройде особливий вечір камерної музики

15.09.2023
Опис

Програма концерту 17 вересня о 18:00 складається зі зразків камерної музики, яка яскраво демонструє можливості часом недооціненого інструмента альта. Нещодавно музикант-альтист з Америки, який уже не перший рік працює у складі Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії зробив подарунок групі альтів рідного оркестру – придбав 4 музичні інструменти! І саме цього вечора відбудеться музична демонстрація нових інструментів, які зможете почути у видатних творах Арнольда Шенберга та Йоганнеса Брамса.

Львівська національна філармонія - 17 вересня у Львівській національній філармонії пройде особливий вечір камерної музики

Тобіас Рот (США), концертмейстер групи альтів Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії: “Я давно уже зрозумів, що працюю з дуже хорошою групою альтистів, однак в Україні не завжди є можливість грати на добрих інструментах. Мені хотілось знайти шлях, як забезпечити їх кращими інструментами, бо вони цього заслуговують, але я не знав, як це втілити, на той момент — це здавалось фантастикою. Однак сталося так, що помер мій батько і заповів мені деякі кошти. Завдяки цим грошам я придбав нові інструменти. Ця моя благочинна ініціатива є також і шаною моєму батькові, адже він був концертмейстером, хореографом і підтримував мене, коли я був в Україні”.

Квитки: https://soldout.ua/booking/1253-cameral-studies-presentation 

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

09.05.2024 Анонси

10 травня: вечір лірики під орудою Юрія Літуна

10 травня о 19:00 Львівська національна філармонія запрошує долучит...

20.05.2024 Концерти

Віртуозний тиждень у Львівській філармонії

Найбільший фестиваль класичної музики в Україні та один з провідних м...