“Чарлі і музична фабрика” у філармонії!

30.11.2022
Опис

В неділю 4 грудня о 12:00. Львівська національна філармонія ім. Мирослава Скорика Спільно з Центром музичного розвитку «Tempo»  

запрошує на концерт “Чарлі і музична фабрика” своїх найменших слухачів!

В ці складні часи діти особливо потребують позитивних емоцій та музики. 

Завдяки воїнам, які невпинно захищають нашу країну ми маємо змогу продовжувати дарувати дітям щасливі миттєвості!

Що чекає маленьких слухачів вже цієї неділі?

Сюжет однієї з улюблених різдвяних історій “Чарлі та шоколадна фабрика”  переміститься в зал філармонії, який для малят стане справжньою музичною фабрикою. Чарівні можливості інструментів доведуть оркестранти Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.

Директором фабрики, за місце якої змагатимуться головні герої музичної казки стане диригент оркестру Сергій Хоровець. Також на юних гостей чекають незабутні танцювальні номери від танцівників Юлії Гунчик та Маркіяна Синейко. Таємничими шляхами музичної фабрики малят проведе незмінний ведучий сімейних концертів Олег Пригода.

Музичну частину заходу складуть відомі твори українських та європейських композиторів: добре знані слухачам яскраві арії у виконанні Ірини Ключковської та Дмитра Кокотка та незабутні оркестрові номери.  Перед концертом на гостей чекали веселі забави із аніматорами з «Tempo», де дітки могли погратися, потанцювати та спробувати пограти на музичних інструментах.

Концерти із циклу сімейних тривають менше години в передобідній час, а теми спеціально підібрані для дітей віком 1-6 років. Сімейні концерти – це веселе та доступне перше знайомство з класичною музикою,  а також гарна можливість провести час з родиною!

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...