Завершуємо різдвяний період незабутньо!

17.01.2022
Опис

Завершувати різдвяний період потрібно яскраво і незабутньо! Тож 20 січня о 19:00 Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» запрошує на святкову феєрію звуків і танцю. Виступить оркестр під орудою свого незмінного керівника, Народного артиста України – Сергія Бурка.

У програмі концерту поєднаються неймовірні тембри арфи, органа, квартету блок-флейт та струнного оркестру. Підсилить музичні враження Театр танцю «Життя».

 

Для гостей звучатимуть улюблені класичні композиції – «Канон» Йоганна Пахельбеля, «Адажіо» Томазо Альбіноні, польки і вальси Йоганна Штрауса та ін. Солюватимуть у композиціях знані солісти – Іванна Митроган (арфа), Олена Мацелюх (орган), Квартет «Dudalis».

Оркестр підготував також і прем’єри! Вперше прозвучить знаменитий «Гавот» Віктора Косенка в аранжуванні Володимира Дуди, а також щедрівка «Небо ясні зірки вкрили» в обробці Віктора Камінського.

 

І само собою – почуємо улюблені різдвяні композиції та колядки: «Щедрик» Миколи Леонтовича, запальний «Jingle Bells» Д. П’єрпойнта в аранжуванні Віктора Камінського. Традиційно завершать подію «Українські колядки» Мирослава Скорика.

Ми обіцяємо прекрасний святковий настрій, радісні емоції і спогади, біля яких ще довго можна буде погріти душу!

 

Квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/christmas-fairy-tale/

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...