«Музи воєнного часу»: директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп розповість про підсумки і плани

06.03.2023
Опис

Розповідь генерального директора Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика Володимира Сивохіпа про здійснені проєкти воєнного 2022 року та майбутні очікувані плани пройде 8 березня о 18:00. Її у прямому етері транслюватиме YouTube-канал установи. Модеруватиме розмову Дзвенислава Саф’ян, керівниця відділу міжнародних зв’язків філармонії.

 

Під час стріму очільник одного з найбільших та найактивніших у часі війни українських культурних закладів поділиться уявленням про те, як саме війна змінила Львівську філармонію. Адже музиканти з самого початку повномасштабного вторгнення розгорнули активну волонтерську діяльність — фоє філармонії й досі є великим гуманітарним штабом. Також Володимир Сивохіп розповість про те, як вдалось організувати гастролі трьох симфонічних оркестрів, що у повному складі провели виступи Європою та Штатами. Міжнародні та всеукраїнські фестивалі, конкурси, сімейні та виїзні концерти — все це та більше становило вклад Львівської національної філармонії у боротьбу в культурному тилу. Які цінності та досвід для продовження антикризового менеджменту в умовах воєнного 2023 філармонія планує впроваджувати, стане окремою темою бесіди.

2022 рік спростував наївне зречення «Коли стріляють гармати, то музи мовчать». Робота кожного українця та кожного колективу на своєму місці наближає нашу спільну перемогу. Коли стріляють гармати, музи не мовчать: але їх треба почути. 

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...