Оркестр Львівської філармонії виступить у Польщі

10.12.2022
Опис

Концерт «За мир — солідарність з Україною» за участю артистів оркестру Львівської філармонії відбудеться цієї неділі, 11 грудня о 17:00 у Культурному центрі «Морс» у Дембиці. Цей захід завершить Міжнародний фестиваль пам’яті Кшиштофа Пендерецького «Дембицьке коріння».

Гала-концерт, запланований на суботу, 26 листопада, мав стати кульмінацією семиденного фестивалю. На жаль, збройний конфлікт в Україні та викликані ним труднощі з перетином українсько-польського кордону не дозволили музикантам дістатися до локації у призначений час.

Оркестр Львівської філармонії планує представити програму з творів Кшиштофа Пендерецького, Мирослава Скорика та Людвіга ван Бетховена.

Міжнародний фестиваль «Dębickie Roots» відбувається під почесним патронатом міністра культури та національної спадщини проф. Пьотра Глінського та маршалка Підкарпатського воєводства Владислава Ортила.

Захід профінансовано Підкарпатським воєводством у 2022 р.

Партнерами заходу є: Totalizator Sportowy Marek LOTTO, Gas Trading Podkarpacie, Фундація Ars Activa, Міський культурний центр у Дембиці, Комплекс державних музичних шкіл ім. проф. Кшиштофа Пендерецького в Дембиці, Провінційний будинок культури в Жешуві, парафія с. Ядвіги в Дембиці, Парафія Матері Божої Ангельської в Дембиці, Дембицьке музично-співоче товариство.
Медіа-патронат: TVP Kultura, Polish Radio Rzeszów, Radio Via – Католицьке радіо Rzeszów, Radio RDN Małopolska, Польське регіональне телебачення – PTVR Telewizja Dębica, Telewizja Dębica TV, Tygodnik Obserwator Lokalny.

Джерело: debica.pl

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...