Дітей кличуть познайомитись з музичними інструментами симфонічного оркестру на інтерактивній пригоді

20.10.2023
Опис

“Автостопом по музичній галактиці” – це цикл інтерактивних музичних пригод Дзень-Бума та його друзів по музичній галактиці.

Другим пунктом призначення космічної подорожі Дзень-Бума стане дивовижна Планета Різних темпів, на яких юних мандрівників чекає маршрут дорогами, коліями, трасами планети, кожну з яких треба проїхати на відповідній швидкості.

  • Кілька причин відвідати подію: 
  • Сімейний концерт триває близько 45 хвилин: враховано оптимальний час, щоби дітям справді було цікаво. І їхнім батькам!
  • Програма щоразу продумана для дитячого сприйняття. Усі інтерактиви та забави сприяють розвитку та звичайному веселому проведенню часу. 
  • Впродовж концерту малечі непросто всидіти на місці, і в філармонії будуть цьому дуже раді! 
  • А ще перед концертом та після – у фоє концертного залу – для малечі пропонують час забавлянь та знайомства зі справжніми музичними інструментами.

Уявіть собі цілісіньку планету, вкриту різноманітними стежками, шляхами, дорогами та автострадами. По них можна не лише їздити чи ходити, але й котитися і стрибати, мчати чимдуж і спроквола повзти. Яку дорогу обрати для мандрівки підкажуть вам добрі і милі музичні знаки, що проживають на цій планеті. А якою саме буде ця подорож – швидкою чи стриманою, плавною чи непосидючою – визначатимуть повелителі доріг – музичні темпи.

Філармонія підготувала нові пропозиції сімейної програми лояльності,  збирайтеся гуртом, приходьте з родиною і друзями:  при купівлі 3-ох квитків діє 25%, від 4-ох – знижка 50%. Вхід для дітей до 3-х років вільний!

Квитки: https://soldout.ua/booking/1281-hitchhiking-through-the-musical-galaxy-2 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...