Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії виступить на Відкритті Європейських ігор

19.06.2023
Опис

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії продовжує цикл гастрольних поїздок закордоном. Щойно після успішного виступу в рамках Міжнародного музичного фестивалю у Щецині, оркестр зіграє на масштабному відкритті Європейських ігор. Концерт пройде у польському місті Кракові та відбудеться на Муніципальному стадіоні, що вміщує понад 30 тисяч глядачів 21 червня о 20:30.

Музиканти Львівської філармонії виконають спеціально створений для події Гімн Європейських ігор. Диригуватиме Себастьян Перловський.

Виступ Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії в рамках Міжнародного музичного фестивалю Sacrum Non Profanum в польському місті Щецині

Як зазначають організатори, дійство буде захопливим: церемонії відкриття таких великих спортивних подій, таких як Олімпійські ігри чи Чемпіонат світу, є найбільш популярними програмами в усьому світі. Це мистецьке видовище найвищого рівня, насичене музикою, танцями, хореографією за участю зірок. Під час офіційного відкриття також презентують себе всі збірні-учасниці. Найважливіший момент на Іграх – це запалювання олімпійського вогню.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...