Вечір прем’єр 22 вересня

21.09.2023
Опис

Одним з важливих моментів життя музичного твору є його премʼєра.  Довірити її виконання – знак великої прихильності та поваги від композитора. Важливим є й місце, де вперше прозвучить твір і ми пишаємось тим, що в стінах філармонії прозвучали сотні українських та світових премʼєр.

Володимир Сивохіп, дириґент Вечора премʼєр, що уже завтра – 22 вересня, запрошує на концерт о 19:00:

 

«Завтра у нашій філармонії за участю Академічного симфонічного оркестру, за участю солістів, скрипалів Марка Комонька та Яна Романовського і під моєю батутою, відбудеться, я вважаю, незвичний вечір симфонічних прем’єр, тому що буде багато нових творів.

Наш колега з Греції Міхаліс Травлос написав романтичну Увертюру для хору та симфонічного оркестру, минулорічний переможець Конкурсу Скорика – Максим Коломієць написав подвійний Концерт для скрипок з оркестром для Комонька та Романовського і саме завтра у Львові відбуватиметься його світова прем’єра.

Раніше вперше на нашій сцені звучало й Adagio пам’яті Мирослава Скорика, яке написала Богдана Фроляк. Завтра ми почуємо його знову.

Ну і звісно ж, лунатиме сам Мирослав Скорик, його лебедина пісня – Концерт для скрипки з оркестром №10, який виконуватиме Марко Комонько.

Часто звучить ім’я Мирослава Скорика і його концерт, і твір присвячений його пам’яті, і твір, який написав лауреат Конкурсу імені Скорика. Тож я запрошую усіх у Львівську національну філармонію імені Скорика на вулицю Скорика 7. До зустрічі!»

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...