Вечір прем’єр 22 вересня

21.09.2023
Опис

Одним з важливих моментів життя музичного твору є його премʼєра.  Довірити її виконання – знак великої прихильності та поваги від композитора. Важливим є й місце, де вперше прозвучить твір і ми пишаємось тим, що в стінах філармонії прозвучали сотні українських та світових премʼєр.

Володимир Сивохіп, дириґент Вечора премʼєр, що уже завтра – 22 вересня, запрошує на концерт о 19:00:

 

«Завтра у нашій філармонії за участю Академічного симфонічного оркестру, за участю солістів, скрипалів Марка Комонька та Яна Романовського і під моєю батутою, відбудеться, я вважаю, незвичний вечір симфонічних прем’єр, тому що буде багато нових творів.

Наш колега з Греції Міхаліс Травлос написав романтичну Увертюру для хору та симфонічного оркестру, минулорічний переможець Конкурсу Скорика – Максим Коломієць написав подвійний Концерт для скрипок з оркестром для Комонька та Романовського і саме завтра у Львові відбуватиметься його світова прем’єра.

Раніше вперше на нашій сцені звучало й Adagio пам’яті Мирослава Скорика, яке написала Богдана Фроляк. Завтра ми почуємо його знову.

Ну і звісно ж, лунатиме сам Мирослав Скорик, його лебедина пісня – Концерт для скрипки з оркестром №10, який виконуватиме Марко Комонько.

Часто звучить ім’я Мирослава Скорика і його концерт, і твір присвячений його пам’яті, і твір, який написав лауреат Конкурсу імені Скорика. Тож я запрошую усіх у Львівську національну філармонію імені Скорика на вулицю Скорика 7. До зустрічі!»

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...