Сімейні концерти у Львівській філармонії

20.01.2020
Опис

Відтепер у Львівській філармонії у концертній програмі також будуть події для маленьких слухачів. Спільно із Центром музичного розвитку «Tempo» філармонія започатковує цикл сімейних концертів.

Цікаві інтерактивні події будуть відбуватися за участі Академічного симфонічного оркестру філармонії та допоможуть розкрити любов до музики змалечку! Вони познайомлять діток із усіма музичними інструментами симфонічного оркестру та неодмінно створять приємні спогади на усе життя.

Концерти триватимуть менше години в передобідній час, а теми спеціально підібрані для дітей віком 2-9 років. Також кожна подія включатиме 20 хвилин веселих перед концертних інтерактивів з унікальним музичним реквізитом за участі артистів симфонічного оркестру та аніматорів.

Перша подія відбудеться вже в кінці січня. З нагоди дня народження всесвітньовідомого Моцарта спеціально для найменший гостей ми «запустимо» надшвидкісний Музичний експрес «MozartKids» (26 січня), який промчить найяскравішими зупинками творчості композитора.

А вже за кілька днів, 2 лютого, на усіх очікує незвична подорож Дзень-Бума. Вона отримала назву «Навколо світу». Чарівний герой завітає до різних, невідомих йому країн, а усю подорож супроводжуватиме не менш захоплива музика!

Також для мам, татусів, братиків, сестричок та друзів маленьких гостей діятиме гнучка система знижок: при купівлі 3-х квитків25% знижки, від 4-х – знижка 50%.

Наступні події циклу відбуватимуться раз на місяць, а усю інформацію про них можна знайти на офіційному сайті Львівської національної філармонії: https://philharmonia.lviv.ua

Музичний експрес «MozartKids»: https://philharmonia.lviv.ua/event/mozart-birthday-mozart-kids-express-26-01-2020-11-30/

Музична подорож «Навколо світу»: https://philharmonia.lviv.ua/event/family-concerts-musical-journey-around-the-world/

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...