Сімейні концерти у Львівській філармонії

20.01.2020
Опис

Відтепер у Львівській філармонії у концертній програмі також будуть події для маленьких слухачів. Спільно із Центром музичного розвитку «Tempo» філармонія започатковує цикл сімейних концертів.

Цікаві інтерактивні події будуть відбуватися за участі Академічного симфонічного оркестру філармонії та допоможуть розкрити любов до музики змалечку! Вони познайомлять діток із усіма музичними інструментами симфонічного оркестру та неодмінно створять приємні спогади на усе життя.

Концерти триватимуть менше години в передобідній час, а теми спеціально підібрані для дітей віком 2-9 років. Також кожна подія включатиме 20 хвилин веселих перед концертних інтерактивів з унікальним музичним реквізитом за участі артистів симфонічного оркестру та аніматорів.

Перша подія відбудеться вже в кінці січня. З нагоди дня народження всесвітньовідомого Моцарта спеціально для найменший гостей ми «запустимо» надшвидкісний Музичний експрес «MozartKids» (26 січня), який промчить найяскравішими зупинками творчості композитора.

А вже за кілька днів, 2 лютого, на усіх очікує незвична подорож Дзень-Бума. Вона отримала назву «Навколо світу». Чарівний герой завітає до різних, невідомих йому країн, а усю подорож супроводжуватиме не менш захоплива музика!

Також для мам, татусів, братиків, сестричок та друзів маленьких гостей діятиме гнучка система знижок: при купівлі 3-х квитків25% знижки, від 4-х – знижка 50%.

Наступні події циклу відбуватимуться раз на місяць, а усю інформацію про них можна знайти на офіційному сайті Львівської національної філармонії: https://philharmonia.lviv.ua

Музичний експрес «MozartKids»: https://philharmonia.lviv.ua/event/mozart-birthday-mozart-kids-express-26-01-2020-11-30/

Музична подорож «Навколо світу»: https://philharmonia.lviv.ua/event/family-concerts-musical-journey-around-the-world/

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...