Фестиваль «Віртуози» відбудеться у форматі онлайн-маратону!

27.05.2020
Опис

Аромати найрізноманітніших квітів, цвіту дерев, десятки відтінків зеленого, які можна спостерігати на улюблених львівських вуличках, дружні зустрічі за кавою, романтичні прогулянки у парках, – саме такі чудові міські пейзажі та картини, такі характерні для весняного Львова, цьогоріч стали для нас усіх ще більш особливими!

Не менш особливою стане вже невід’ємна частинка травневого міста, адже незмінно, вже 39-ий рік поспіль, наприкінці весни у Львові відбудеться справжнє музичне свято – міжнародний фестиваль «Віртуози». Він є одним із найстаріших та наймасштабніших українських фестивалів! Традиційно, впродовж цих десятиліть його організатором є Львівська національна філармонія. «Віртуози» щороку об’єднують кращих із кращих – солістів, диригентів, колективи, композиторів з різних куточків світу.

У 2020 році фестиваль, без сумніву, стане унікальним та вирізнятиметься з-поміж інших: відбудеться він у форматі дводенного онлайн-маратону, який цілком буде присвяченим постаті видатного композитора-класика – Людвіга ван Бетховена, адже у 2020 році виповнюється 250 років із дня народження митця!

Початково «Віртуози» мали тривати впродовж 21-31 травня. Вони включали 20 подій, а програма фестивалю містила понад 50 симфонічних, фортепіанних та камерно-інструментальних композицій Людвіга ван Бетховена, які мали прозвучати у виконанні понад 40 солістів, 4 колективів та 6 диригентів із 11 країн світу!

Проте святкування 250-річчя Бетховена буде не менш грандіозним! Онлайн-маратон триватиме два дні: 31 травня та 1 червня. Його репертуар цілком співпадатиме із початковим задумом – складатиметься із творів Бетховена. На сцені Концертного залу Людкевича прозвучать кращі фортепіанні, камерно-інструментальні твори, вокальна музика Бетховена, уривки із його опери «Фіделіо» та ораторії «Ісус на Оливковій горі».

Виконавський склад маратону сформують українські музиканти, серед яких є солісти кращих світових концертних майданчиків, а також молоді й  надзвичайно талановиті музиканти, які лише розпочинають свою творчу кар’єру!

Фестиваль «Віртуози» транслюватиметься на офіційних інтернет-ресурсах Львівської національної філармонії. Тож усі охочі матимуть змогу зануритися у безмежний музичний світ генія!

Детальну інформацію про розклад подій онлайн-маратону можна знайти на офіційному сайті Львівської національної філармонії.

Слідкуйте за нашими проєктами та подіями на офіційних сторінках Львівської національної філармонії у Facebook, Instagram, а також у YouTube-каналі.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...