Гастролюємо містами Польщі

09.09.2022
Опис

Невдовзі один із найстаріших українських колективів, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, відзначатиме свій 120-ий ювілей, адже саме у вересні 1902 році він розпочав свою роботу. Напередодні цієї річниці оркестр завітає до Польщі з двома концертами.

У четвер, 15 вересня, колектив виступить під батутою Володимира Сивохіпа у місті Штум, що у північній Польщі. У найбільшому концертному залі міста львівські музиканти презентують слухачам програму української музики. Звучатимуть твори Миколи Лисенка, Юрія Ланюка, Богдана Сегіна, Ганни Гаврилець та Мирослава Скорика.

У п’ятницю, 16 вересня, концерт за участі оркестру відбудеться у місті Квідзині. У Театральній залі міста Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії виступатиме спільно із флейтисткою Івоною Глінкою, яка стане солісткою вечора. Диригуватиме Володимир Сивохіп.

Програму події складуть твори Аарона Альтера, Скотта Брікмана, Браяна Філда, Франческо Джемініані, Гарі Канакіса, Луї Сотера, Нейла Стіппа, Міхаліса Травлоса.

Нижче представлені деталі польських подій:

 

Львівська національна філармонія - Гастролюємо містами Польщі

 

Львівська національна філармонія - Гастролюємо містами Польщі

 

Поділитись


Популярне

17.01.2024 Концерти

«Нашу музику не знищити»

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...