Гастролюємо містами Польщі

09.09.2022
Опис

Невдовзі один із найстаріших українських колективів, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, відзначатиме свій 120-ий ювілей, адже саме у вересні 1902 році він розпочав свою роботу. Напередодні цієї річниці оркестр завітає до Польщі з двома концертами.

У четвер, 15 вересня, колектив виступить під батутою Володимира Сивохіпа у місті Штум, що у північній Польщі. У найбільшому концертному залі міста львівські музиканти презентують слухачам програму української музики. Звучатимуть твори Миколи Лисенка, Юрія Ланюка, Богдана Сегіна, Ганни Гаврилець та Мирослава Скорика.

У п’ятницю, 16 вересня, концерт за участі оркестру відбудеться у місті Квідзині. У Театральній залі міста Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії виступатиме спільно із флейтисткою Івоною Глінкою, яка стане солісткою вечора. Диригуватиме Володимир Сивохіп.

Програму події складуть твори Аарона Альтера, Скотта Брікмана, Браяна Філда, Франческо Джемініані, Гарі Канакіса, Луї Сотера, Нейла Стіппа, Міхаліса Травлоса.

Нижче представлені деталі польських подій:

 

 

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...