«ІNSO-Львів» завітав до 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

18.04.2023
Опис

Симфонічний оркестр «ІNSO-Львів» Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика у ці святкові Великодні дні завітав до 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України. 

Львівська національна філармонія - «ІNSO-Львів» завітав до 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У колективі зазначають, що вже давно мають теплі зв’язки із цією бригадою та завжди стараються забезпечити воїнів волонтерською допомогою на їхні потреби. Цього ж разу було вирішено відвідати українських захисників особисто, аби подарувати музику, надихнути та втішити її безмежною силою — а також відсвяткувати Христове Воскресіння з належними атрибутами Великоднього кошика.

Львівська національна філармонія - «ІNSO-Львів» завітав до 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

Серед інших відомих творів, оркестр виконав для військовослужбовців 103-ї бригади “Мелодію” Мирослава Скорика, яку заграли на честь хвилини мовчання за загиблими. Також мідний ансамбль духовиків на відкритому повітрі зіграли духовний гімн України на музику Миколи Лисенка, “Боже великий єдиний”.

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...