«ІNSO-Львів» завітав до 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

18.04.2023
Опис

Симфонічний оркестр «ІNSO-Львів» Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика у ці святкові Великодні дні завітав до 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України. 

Львівська національна філармонія - «ІNSO-Львів» завітав до 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

У колективі зазначають, що вже давно мають теплі зв’язки із цією бригадою та завжди стараються забезпечити воїнів волонтерською допомогою на їхні потреби. Цього ж разу було вирішено відвідати українських захисників особисто, аби подарувати музику, надихнути та втішити її безмежною силою — а також відсвяткувати Христове Воскресіння з належними атрибутами Великоднього кошика.

Львівська національна філармонія - «ІNSO-Львів» завітав до 103-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

Серед інших відомих творів, оркестр виконав для військовослужбовців 103-ї бригади “Мелодію” Мирослава Скорика, яку заграли на честь хвилини мовчання за загиблими. Також мідний ансамбль духовиків на відкритому повітрі зіграли духовний гімн України на музику Миколи Лисенка, “Боже великий єдиний”.

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...