Оркестр “INSO-Львів” закриє щорічний джазовий фестиваль в Німеччині

15.08.2022
Опис

У серпні на щорічному Німецькому джазовому фестивалі Cologne Jazz Week, який відбудеться у Кельні, цього року виступить Львівський академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» разом з відомою за кордоном українською джазовою виконавицею Тамарою Лукашовою. На концерті артисти зі сцени зможуть на велику аудиторію донести правду про війну, закликати продовжувати підтримувати Україну.

Під час музичної подорожі слухачі почують українські народні пісні в аранжуванні Тамари, а також нові композиції, що написані та присвячені військовим подіям в Україні. Цей виступ є музичним фронтом, де завдяки музиці та вокалу артисти зможуть передати біль, який переживають українці більш як 5 місяців.

«INSO-Львів» перерахує 8 тисяч євро після виступу на потреби ЗСУ. Також, диригент оркестру Ярослав Шемет весь гонорар передає на потреби військових.

«Для наближення нашої перемоги кожен має працювати на своєму фронті. Ми — відповідальні за культурний! Дуже почесною та відповідальною місією на фестивалі є покази через музику всю трагедію цієї жорстокої війни. Також, справжнім сюрпризом для нас стала пропозиція від організаторів – закрити цьогорічний фестиваль. Для всіх нас це велика честь!» – говорить солістка Тамара Лукашова.

 

«ІNSO-Львів» є справді одним із найкращих виразників того, що український культурний продукт вартий світового експорту і це з року у рік засвідчує його співпраця із всесвітньо відомими музикантами та диригентами. 

 

Тож, коротке нагадування:

Tamara Lukasheva + INSO-Lviv Orchestra \ Cologne Jazz Week

20 серпня 2022 року, 21:00

 

Більш детальна інформація про подію за посиланням: https://jazzweek.de/programm/  

 

 

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...