INSO-Львів в межах програми «Місто лікує»

15.06.2024
Опис
Майже сотня захисників, захисниць та медиків відвідали 14 червня, концерт оркестру INSO-Львів в межах програми «Місто лікує». Для учасників підготували спеціальну музичну програму, щоб допомогти у їхній реабілітації. Оркестром керував французький диригент Ніколя Шалвін, який вдруге приїхав до Львова. Це вже другий концерт INSO-Львів в межах програми «Місто лікує» для військових, які проходять реабілітацію у Львові.

Львівська національна філармонія - INSO-Львів в межах програми «Місто лікує»

Як зазначають у Львівській обласній раді, від початку 2023 року в межах програми «Місто лікує» провели 32 події для 288 військових та їх близьких. Загалом за півтора року програмою скористалось 795 учасників. Програму реалізує управління туризму Львівської міської ради у співпраці із медичними закладами у Львівській громаді.

Для Олександра це вже п’ятий концерт у Львівській філармонії, який він відвідав під час реабілітації.

«Ми постійні шанувальники філармонії, дякуємо місту, що нас запрошують на такі концерти. Це дуже приємно. Звичайно ми захоплювалися класичною музикою ще до війни, багато чули, але Львівська філармонія – це неймовірно. Тут дуже гарна трупа, дуже класний концерт, і ми записані вже і на наступні концерти програми», – каже захисник Олександр Солом’яний.

Львівська національна філармонія - INSO-Львів в межах програми «Місто лікує»Львівська національна філармонія - INSO-Львів в межах програми «Місто лікує»
За матеріалами джерела

Фото: Роман Балук

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...