Контрасти 27: буклет до фестивалю

29.09.2021
Опис

На початку жовтня 2021 впродовж 1-10 жовтня мистецьке життя Львова очікують 10 днів і 10 проєктів від Міжнародного Фестивалю Сучасної Музики «Контрасти». Його організатором є Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика.

На Міжнародному фестивалі сучасної музики відбудуться 10 подій симфонічної, хорової та камерної музики. Його організатором є Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика. Гостями Фестивалю будуть виконавці з України, Японії, Швейцарії, Польщі, Німеччини. Лунатиме музика композиторів з України, Чехії, Угорщини, Австрії, Німеччини, Швеції, Латвії, Іспанії, Ірландії, Польщі, Швейцарії, Франції, США.

Тема 27 Фестивалю — past-moderne / post-moderne — натхненна коментарем до проєкту past-moderne (post-moderne?..), реалізованого у Львові у 2000 році Центром міжнародних культурних ініціатив, Львівською організацією Національної спілки композиторів України, Володимиром Сивохіпом (директор Філармонії) та Романом Стельмащуком. Це фрагмент з есею «Час і місце, або Моя остання територія» відомого українського письменника Юрія Андруховича. Крім того, під час Фестивалю у фоє Концертного залу Людкевича триватиме експозиція робіт львівської художниці Олександри Головатої, одна із яких сформувала основний візуал до цьогорічних «Контрастів».

 

Пропонуємо до ознайомлення буклет до цьогорічного фестивалю. Познайомитись із ним можна за посиланням:  https://drive.google.com/file/d/1HMoXc5TMn1_uaHEFryxjyrUMxnu1F2Qd/view

Буклет буде у вільному доступі впродовж фестивалю.

 

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...

01.02.2021 Концерти

“Високий замок” виступив у Родинному домі “Покрова”

В останній день січня артисти Львівської національної філармонії ім...