Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика виступить на Батьківщині Миколая Коперника

23.04.2023
Опис

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відправляється на батьківщину Миколая Коперника у Польщу задля виступу на відомому фестивалі.

До 550-річчя відомого польського астронома, науковця у місті Торунь пройде Міжнародний фестиваль музики та мистецтва країн Балтії «Probaltica», що є одним із найважливіших фестивалів у країні.

У понеділок, 1 травня, з нагоди відкриття 30-го фестивалю “Probaltica” виступ відбудеться у залі Культурно-конгресного центру “Jordanki”. Метою концерту, як зазначають організатори, є “відзначення героїзм українського народу в боротьбі з російською навалою”.

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під керівництвом Володимира Сивохіпа виконає твір-присвяту “Пам’ятник Копернику” композитора Пьотра Перковського та Третю симфонію Бориса Лятошинського. Крім цього, у програмі зазначений  Концерт для фортепіано з оркестром мі мінор Фридерика Шопена. Солістка — Марія Клименко. 

Провідною ідеєю фестивалю є започаткування співпраці, особливо в галузі музики та образотворчого мистецтва. Знайомство з часто невідомою, навіть попри географічну близькість, культурою країн-учасниць має привести до порозуміння та співпраці в Європі, що інтегрується.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...