Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика виступить на Батьківщині Миколая Коперника

23.04.2023
Опис

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відправляється на батьківщину Миколая Коперника у Польщу задля виступу на відомому фестивалі.

Львівська національна філармонія - Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика виступить на Батьківщині Миколая Коперника

До 550-річчя відомого польського астронома, науковця у місті Торунь пройде Міжнародний фестиваль музики та мистецтва країн Балтії «Probaltica», що є одним із найважливіших фестивалів у країні.

У понеділок, 1 травня, з нагоди відкриття 30-го фестивалю “Probaltica” виступ відбудеться у залі Культурно-конгресного центру “Jordanki”. Метою концерту, як зазначають організатори, є “відзначення героїзм українського народу в боротьбі з російською навалою”.

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під керівництвом Володимира Сивохіпа виконає твір-присвяту “Пам’ятник Копернику” композитора Пьотра Перковського та Третю симфонію Бориса Лятошинського. Крім цього, у програмі зазначений  Концерт для фортепіано з оркестром мі мінор Фридерика Шопена. Солістка — Марія Клименко. 

Львівська національна філармонія - Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика виступить на Батьківщині Миколая Коперника

Провідною ідеєю фестивалю є започаткування співпраці, особливо в галузі музики та образотворчого мистецтва. Знайомство з часто невідомою, навіть попри географічну близькість, культурою країн-учасниць має привести до порозуміння та співпраці в Європі, що інтегрується.

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...