Квест до Дня Європи у філармонії

09.05.2024
Опис

9 травня у Львові за ініціативи Львівської обласної ради та за підтримки Клубу активного відпочинку Адреналін (KAVA) відбувся квест до Дня Європи учасниками якого стали  команди комунальних закладів обласної ради, а також усі охочі приєднатись.

На визначених локаціях на учасників очікували тематичні завдання, на приклад, посольства країн підготували випробовування повʼязані із символами їх народів. Львівська національна філармонія запропонувала відгадати мелодії.

Львівська національна філармонія - Квест до Дня Європи у філармонії

«Основною метою такого заходу було відзначити День Європи у цікавій інтерактивній формі, – розповіли у відділі гуманітарної політики Львівської обласної ради.  – Окрім того, ми запросили учасників долучитися до збору коштів на потреби ЗСУ. Дякуємо усім, хто взяв участь у такому нестандартному святкуванні Дня Європи у Львові».

Львівська національна філармонія - Квест до Дня Європи у філармонії

Після завершення змагань учасників привітали та відзначили у сесійній залі Львівської обласної ради. Переможцям вручили пам’ятні подарунки та сертифікати на відвідування закладів культури області: за І місце – у Державний історико-культурний заповідник «Тустань», за II місце – у Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі», за III місце – в Історико-культурний заповідник Древній Звенигород; заохочувальні призи: сертифікат на два квитки до Берліну від компанії East West Eurolines та сертифікат на відвідування Дому Франка.

За матеріалами: Львівської обласної ради

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...