Мрії маленької Еліс – знову у філармонії!

11.01.2022
Опис

26 грудня у Концертному залі Людкевича зібрався повний зал маленьких слухачів, щоб познайомитися із маленькою балеринкою Еліс та дізнатися її дивовижну історію. Подія викликала неабиякий ажіотаж, тож на численні прохання, Львівська національна філармонія повторить  виставу «Мрії маленької Еліс» у неділю, 16 січня. Початок – об 11:30.

Маленька дівчинка Еліс мріє стати балериною. Біля свого дзеркала вона постійно танцює й уявляє себе на великій сцені. Напередодні Різдва дівчинка міцно засинає в очікуванні чуда, і потрапляє в прекрасний світ балету, де музика та образи змінюються так стрімко, що вона не тямить себе від щастя. Прокинувшись зранку, біля свого дзеркала вона знаходить подарунок – свої перші пуанти.

Львівська національна філармонія - Мрії маленької Еліс - знову у філармонії!

 

Святкова подія відбудеться у виконанні учнів балетної школи L.Stage, солістів – Олександра Мороз (скрипка), Вікторія Веретельник (вокал), Світлана Позднишева (фортепіано), Академічного симфонічного оркестру філармонії. Дириґуватиме Сергій Хоровець.

Сімейні концерти Львівська філармонія організовує спільно із Центром музичного розвитку “Tempo”. Цікаві та інтерактивні події не лише знайомлять дітлахів із з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя.

Львівська національна філармонія - Мрії маленької Еліс - знову у філармонії!

 

Концерти тривають менш як годину, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років. Також кожен концерт включає 20 хвилин веселих передконцертних інтерактивів з унікальним музичним реквізитом за участі артистів симфонічного оркестру та аніматорів.

Детальна інформація та квитки на подію «Family concerts. Мрії маленької Еліс»: https://philharmonia.lviv.ua/event/family-concerts-elis-dreams-2/

Львівська національна філармонія - Мрії маленької Еліс - знову у філармонії!

 

Львівська філармонія запрошує на наступні події циклу:

6 лютого / 11:30А хто в розтрубі живе?

Дітлахи познайомляться із духовими інструментами оркестру. Труби, тромбони, кларнети, валторни та інші інструменти – усі зможуть почути й добре роздивитися. А ще дізнатися, хто ж живе в розтрубі духових інструментів?

Квитки тут: https://philharmonia.lviv.ua/event/family-concerts-02/

20 березня  / 11:30В гостях у Баха

Цього разу маленькі слухачі завітають на святкування Дня Народження відомого композитора – Йоганна Себастьяна Баха! Чимало цікаво усі дізнаються від іменинника та будуть мати супер нагоду познайомитися зі старовинними інструментами, яких в Сімейних концертах ще не було!

Квитки тут: https://philharmonia.lviv.ua/event/family-concerts-bach/

 

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...