У Львівській філармонії відбудеться Lubomirski Festival

05.10.2022
Опис

Впродовж 13-15 жовтня у Львівській національній філармонії ім. М. Скорика відбудеться Фестиваль імені Владислава Любомирського. Фестиваль є відкритою музичною подією та присвячений відомому культурному меценату, який сприяв успіху Рубінштейна, Шимановського, Карловича, Шелуто, Ружицького та Фітельберга.

Князь Владислав Любомирський, патрон Фестивалю, був не лише відомим меценатом, але також і композитором. В молодості він дуже цікавився музикою, грав на інструментах та компонував на слух, а лише у віці 40 років присвятив себе музичній освіті. Спочатку навчався під керівництвом Ґжеґожа Фітельберга, потім у Віденській консерваторії в Роберта Фукса. Частина творів В. Любомирського залишилась в рукописах.

У 2022 році Lubomirski FESTIVAL відбудеться у містах Польщі та України (Переворську, Любневіце, та Львові) й триватиме впродовж вересня і жовтня. Серія відкритих концертів фестивалю буде присвячена польським композиторам з аристократичних сімей: Любомирським, Радзивіллам, Понятовським, а також їх протеже, таким як Серія відкритих концертів буде таким видатним постатям як Францішек Лессель, Кароль Курпінський, Мечислав Карловіч, Кшиштоф Пендерецький, Йозеф Гайдн та Борис Лятошинський. Завдяки Фестивалю слухачі познайомляться з їх досягненнями, а також з тими, хто зробив їх можливими. Місією фестивалю, окрім культурної, є ще і актуалізація питання меценатства в сучасному світі.

Львівська національна філармонія імені М.Скорика стане місцем проведення трьох подій фестивалю впродовж 13-15 жовтня. За участі міжнародного складу музикантів звучатимуть композиції українських та польських митців.

 

Вхід на події за запрошеннями.

Детальна інформація про фестиваль, події, виконавців та програми доступна за посиланням: https://lubomirskifestival.pl/

Інформацію про львівські події можна знайти за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/events/

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...