Академічний симфонічний оркестр філармонії виступить в Alte Oper у Франкфурті

04.02.2020
Опис

Географія гастролей колективів та солістів Львівської національної філармонії постійно збагачується та розширюється! Зокрема, незабаром Академічний симфонічний оркестр філармонії виступить в Alte Oper у німецькому місті Франкфурті!

Подія відбудеться 1 березня та буде приурочена до 150-ї річниці із дня народження Франца Лєґара. Вона отримала назву «OPERETTENGALA», адже цей митець наряду з Йоганном Штраусом та Імре Кальманом є одним із найвідоміших творців оперет, серед яких «Весела вдова», «Циганська любов», «Паганіні» та десятків інших.

У програмі концерту звучатимуть найвідоміші та найяскравіші номери із оперет композитора. До нашого оркестру долучиться склад першокласних солістів: Татьяна Чаралґіна (сопрано), Лаліт Воратінан (сопрано), Люціан Крашнец (тенор), Джеймс Лі (тенор), Міхаель Гавлічек (баритон). Диригуватиме Герман Броєр. Модеруватиме подію Дітер Фосс.

Надзвичайно приємно, що подія має неабиякий попит: Великий зал Alte Oper, що вміщує близько 2 тисяч відвідувачів вже на початок лютого розпроданий вже майже на половину.

Детальнішу інформацію читайте за посиланням: https://www.alteoper.de/en/programme/veranstaltung.php?id=520577945

 

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...