Академічний симфонічний оркестр філармонії виступить на «Young Arts Festival»

11.08.2022
Опис

14 серпня Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії імені М. Скорика виступить на Young Arts Festival, який відбудеться у польському місті Кросно впродовж 12-14 серпня. Під орудою Володимира Сивохіпа один із найстаріших українських колективів  презентує слухачам програму українсько-польської симфонічної музики та стане одним із хедлайнерів цьогорічного фестивалю.

Young Arts Festival – фестиваль, який поєднує музичні стилі, наново відкриваючи для слухачів класичне та джазове звучання. Вже 7 років він проводиться у польському Кросно та представляє класичну музику в сучасному ракурсі, на перехресті різних музичних жанрів та у дивовижних місцях. Фестиваль щорічно представляє імена кращих артистів та колективів Польщі та світу, серед яких цьогоріч – Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії.

У 2022-му фестиваль відбудеться з 12 по 14 серпня. Це будуть концерти, що включатимуть сміливі інтерпретації, поєднуватимуть класику, джаз та сучасну музику. Зокрема організатори анонсують музику композиторів-романтиків, імпровізації, натхненні бароковою музикою, оригінальні інтерпретації сучасної музики та ще багато цікавого.

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії виступить у неділю, 14 серпня, о 20:00 у найбільшому концертному залі міста – Regionalne Centrum Kultur Pogranicza (Kolejowa 1, Krosno). Диригентом вечора буде Володимир Сивохіп.

Львів’яни презентують для гостей програму симфонічної української та польської музики. У концерті прозвучать три симфонічні поеми: «Степ» Зигмунда Носковського, яка символічно звучала на першому концерті Львівської філармонії та її симфонічного оркестру у вересні 1902 року, також історія про польських Ромео і Джульєтту – «Станіслав і Анна Освенцим» Мечислава Карловіча та легендарна історія мужності і героїзму – «Гражина» Бориса Лятошинського.

Концерт за участі українського оркестру завершить цьогорічний фестиваль, буде присвячена польсько-українському братерству, стане виявом підтримки та єдності світу культури. Адже через жорстоку війну росії проти України, зазначали пошкоджень та були знищені сотні культурних осередків, а багато колективів втратили не лише свою аудиторію, а й можливість будь-яких виступів.

 

Детальна інформація про фестиваль та його повна програма за посиланням

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...