Львівська філармонія – учасник Дня музики у Львові!

15.06.2021
Опис

Вже вкотре  музиканти Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика раді долучитись до свята музики у Львові.

Приходьте під стіни філармонії послухати квартет фаготів та брас-квінтет музикантів Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика.

Щороку 21 червня Львів наповнюється сотнями мелодій — жива музика звучить на вулицях і площах, у парках і скверах, в кав’ярнях і музеях, у двориках і клубах та інших, часом найнесподіваніших місцях. Свято музики цілковито відмінне від звичайних музичних фестивалів — воно відкрите для всіх охочих: участь можуть брати як професіонали, так і аматори будь-яких стилів та напрямків. Всі концерти безкоштовні для публіки.

Fete de la Musique сягає своїм корінням в 1982 р., коли за ініціативою міністра культури Франції, Жака Ланге, був проведений перший національний фестиваль в Парижі, а масштабного міжнародного розголосу здобуло 1985-го – з Європейським роком музики.

За останні 15 років Fete de la Musique поширилось на всі континенти і придбало справді світовою статусу. На сьогоднішній день Fete de la Musique є найбільшим міжнародним музичним фестивалем об’єднуючи цілі народи, культурні традиції і виконавців всіх стилів і напрямків.

Вже понад 120 держав і 800 міст від Парижа і Берліна до Сіднея і Токіо стали учасниками фестивалю під девізом «faites de la musique» або «make music»!

 

 

Детальна інформація про подію: https://philharmonia.lviv.ua/event/fete-de-la-musique/

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...