Львівська філармонія завершила реалізацію проєкту із озеленення

20.05.2021
Опис

Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика стала одним із переможців проєкту “Zero Waste meets Culture in Lviv”! 

Така важлива ініціатива від Австрійського бюро кооперації у Львові та Федерального міністерства Австрії з європейських та закордонних справ дає можливість фінансування проєктів на перетині культури і захисту довкілля у культурних установах міста Львова.

Ставши одним із переможців, Львівська філармонія отримала грант на реалізацію проєкту “Звучання музики та природи у стінах філармонії…”, завдяки якому вдалось озеленити інтер’єр Концертного залу Людкевича, фоє та фасад будівлі!

 

 

 

 

У філармонії вдалось створити мобільні фітозони, з допомогою яких значно “оживився” інтер’єр. Фітозони з живих рослин не тільки виконуватимуть декоративну функцію, але й будуть зволожувати й іонізувати повітря, очищати його від шкідливих бактерій.

Також вдалось прикрасити рослинами фасад будівлі – вивісити квіткові композиції на балконах та висадити рослини у великих ємностях при вході у філармонію!

Завдяки цьому проєкту філармонія ще більше наповнилась зеленими насадженнями, що неодмінно чудово доповнить музику, яка звучить у цих стінах вже не одне десятиліття!

 

Проєкт “Звучання музики та природи у стінах філармонії…” реалізовано за підтримки Австрійського бюро кооперації у Львові та Федерального міністерства Австрії з європейських та закордонних справ.

      

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...