Львівська національна філармонія долучилася до акції “Дякуємо Ветеранам!”

09.10.2020
Опис

Львівська національна філармонія долучилася до акції “Дякуємо Ветеранам!”, яка триватиме у Львові впродовж 10-17 жовтня.

“У 2020-му році у Львові  Дні захисників України триватимуть з 10 до 17 жовтня. Цього року разом з організацією Гідність нації вирішили не обмежуватись у тривалості святкування лише 14-им жовтня. Матимемо весь тиждень замість одного дня. Знаковим у всій історії є те, що наші установи культури і гастрономічні заклади об’єдналися у ініціативі, аби віддати шану та подякувати захисникам. Будь-яка вистава, виставка, екскурсія чи страва у ці дні для них коштуватимуть на 30% дешевше. Для цього учасник бойових дій повинен мати з собою посвідчення. Перелік всіх закладів можна побачити на карті, яка оновлюється: https://bit.ly/3jFvqcL

До 10 жовтня на ній з’явиться вичерпний перелік учасників. На вході у заклад буде окрема наліпка, яка повідомлятиме про участь в акції.

Дякуємо всім, хто вирішив приєднатись і допомагати не лише фронту, але й шанувати тих, хто повернувся з війни в свої сім’ї. Це дуже хороша справа! Запрошуємо доєднуватись всіх підприємців, хто ще не з нами. Серед партнерів вже багато львівських must-see точок. Нехай буде ще більше!”, – розповів на своїй офіційній сторінці мер Львова Андрій Садовий.

Для ветеранів буде діяти знижка 50% на квитки на події, які відбуватимуться впродовж 10-17 жовтня.

Також запрошуємо на концерти Фестивалю Любомирського, які відбудуться впродовж 16-21 жовтня. Вхід на події за запрошеннями, які можна отримати у касі Львівської національної філармонії.

Детальну інформацію про події можна знайти у розділі “Афіша”.

 

Львівська національна філармонія - Львівська національна філармонія долучилася до акції "Дякуємо Ветеранам!"

 

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...