Львівська національна філармонія долучилася до акції “Дякуємо Ветеранам!”

09.10.2020
Опис

Львівська національна філармонія долучилася до акції “Дякуємо Ветеранам!”, яка триватиме у Львові впродовж 10-17 жовтня.

“У 2020-му році у Львові  Дні захисників України триватимуть з 10 до 17 жовтня. Цього року разом з організацією Гідність нації вирішили не обмежуватись у тривалості святкування лише 14-им жовтня. Матимемо весь тиждень замість одного дня. Знаковим у всій історії є те, що наші установи культури і гастрономічні заклади об’єдналися у ініціативі, аби віддати шану та подякувати захисникам. Будь-яка вистава, виставка, екскурсія чи страва у ці дні для них коштуватимуть на 30% дешевше. Для цього учасник бойових дій повинен мати з собою посвідчення. Перелік всіх закладів можна побачити на карті, яка оновлюється: https://bit.ly/3jFvqcL

До 10 жовтня на ній з’явиться вичерпний перелік учасників. На вході у заклад буде окрема наліпка, яка повідомлятиме про участь в акції.

Дякуємо всім, хто вирішив приєднатись і допомагати не лише фронту, але й шанувати тих, хто повернувся з війни в свої сім’ї. Це дуже хороша справа! Запрошуємо доєднуватись всіх підприємців, хто ще не з нами. Серед партнерів вже багато львівських must-see точок. Нехай буде ще більше!”, – розповів на своїй офіційній сторінці мер Львова Андрій Садовий.

Для ветеранів буде діяти знижка 50% на квитки на події, які відбуватимуться впродовж 10-17 жовтня.

Також запрошуємо на концерти Фестивалю Любомирського, які відбудуться впродовж 16-21 жовтня. Вхід на події за запрошеннями, які можна отримати у касі Львівської національної філармонії.

Детальну інформацію про події можна знайти у розділі “Афіша”.

 

 

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...