Львівська національна філармонія долучилася до акції “Дякуємо Ветеранам!”

09.10.2020
Опис

Львівська національна філармонія долучилася до акції “Дякуємо Ветеранам!”, яка триватиме у Львові впродовж 10-17 жовтня.

“У 2020-му році у Львові  Дні захисників України триватимуть з 10 до 17 жовтня. Цього року разом з організацією Гідність нації вирішили не обмежуватись у тривалості святкування лише 14-им жовтня. Матимемо весь тиждень замість одного дня. Знаковим у всій історії є те, що наші установи культури і гастрономічні заклади об’єдналися у ініціативі, аби віддати шану та подякувати захисникам. Будь-яка вистава, виставка, екскурсія чи страва у ці дні для них коштуватимуть на 30% дешевше. Для цього учасник бойових дій повинен мати з собою посвідчення. Перелік всіх закладів можна побачити на карті, яка оновлюється: https://bit.ly/3jFvqcL

До 10 жовтня на ній з’явиться вичерпний перелік учасників. На вході у заклад буде окрема наліпка, яка повідомлятиме про участь в акції.

Дякуємо всім, хто вирішив приєднатись і допомагати не лише фронту, але й шанувати тих, хто повернувся з війни в свої сім’ї. Це дуже хороша справа! Запрошуємо доєднуватись всіх підприємців, хто ще не з нами. Серед партнерів вже багато львівських must-see точок. Нехай буде ще більше!”, – розповів на своїй офіційній сторінці мер Львова Андрій Садовий.

Для ветеранів буде діяти знижка 50% на квитки на події, які відбуватимуться впродовж 10-17 жовтня.

Також запрошуємо на концерти Фестивалю Любомирського, які відбудуться впродовж 16-21 жовтня. Вхід на події за запрошеннями, які можна отримати у касі Львівської національної філармонії.

Детальну інформацію про події можна знайти у розділі “Афіша”.

 

Львівська національна філармонія - Львівська національна філармонія долучилася до акції "Дякуємо Ветеранам!"

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...