У Львові співатиму вперше – Збруч

27.07.2021
Опис

Новий сезон у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика відкриватиме всесвітньо відома українська співачка Людмила Монастирська.

28 серпня вона виступить у Концертному залі Людкевича з Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії під диригуванням Сергія Хоровця. Це буде перший виступ Людмили Монастирської у Львові.

На сцені Львівської національної філармонії Людмила виступить із програмою GALA OPERA, яка поєднає перлини світової опери Белліні, Пуччіні і Верді та безмежно красиві оркестрові номери з опери цих композиторів.

 

Людмила Монастирська – одна з найпотужніших солісток світової оперної сцени та прима Національної опери України, володарка унікального по своїй красі і тембру лірико-драматичного сопрано. Народна артистка України, лауреатка Національної премії України ім. Т. Шевченка.

Виступає у найпрестижніших театрах світу, серед яких «Ла Скала», Королівський Ковент-Гарден, «Метрополітен-опера», Віденська опера та інші. На думку кастинг-директора «Метрополітен-опера», Людмила Монастирська – найкраща Аїда за останні 50 років. В 2015 році співачка була номінована на The International Opera Awards.

Співала на оперних сценах Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Іспанії, Італії, Норвегії, Великої Британії, Австрії, Голландії, Чилі, Росії. Її голос звучав у дуеті з Пласідо Домінго, Дмитром Хворостовським, Ольгою Бородіною, Роберто Аланья, Йонасом Кауфманом, Саймоном Кінлісайтом. Вона працювала з такими видатними диригентами, як Джеймс Лівайн, Зубін Мета, Даніель Баренбойм, Крістіан Тілеман, Рікардо Муті, Антоніо Паппано та ін.

 

У новому інтерв’ю для інтернет-видання «Збруч» Людмила Монастирська розповіла про свій майбутній перший виступ у Львові, про те, як змінилася її кар’єра під час локдауну, про українську музику у своєму репертуарі та про те, де виконавиця черпає натхнення, не дивлячись на свій щільний концертний графік.

Повне інтерв’ю читайте за посиланням: https://zbruc.eu/node/106324

 

Львівська національна філармонія - У Львові співатиму вперше – Збруч

 

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...