У Львові співатиму вперше – Збруч

27.07.2021
Опис

Новий сезон у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика відкриватиме всесвітньо відома українська співачка Людмила Монастирська.

28 серпня вона виступить у Концертному залі Людкевича з Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії під диригуванням Сергія Хоровця. Це буде перший виступ Людмили Монастирської у Львові.

На сцені Львівської національної філармонії Людмила виступить із програмою GALA OPERA, яка поєднає перлини світової опери Белліні, Пуччіні і Верді та безмежно красиві оркестрові номери з опери цих композиторів.

 

Людмила Монастирська – одна з найпотужніших солісток світової оперної сцени та прима Національної опери України, володарка унікального по своїй красі і тембру лірико-драматичного сопрано. Народна артистка України, лауреатка Національної премії України ім. Т. Шевченка.

Виступає у найпрестижніших театрах світу, серед яких «Ла Скала», Королівський Ковент-Гарден, «Метрополітен-опера», Віденська опера та інші. На думку кастинг-директора «Метрополітен-опера», Людмила Монастирська – найкраща Аїда за останні 50 років. В 2015 році співачка була номінована на The International Opera Awards.

Співала на оперних сценах Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Іспанії, Італії, Норвегії, Великої Британії, Австрії, Голландії, Чилі, Росії. Її голос звучав у дуеті з Пласідо Домінго, Дмитром Хворостовським, Ольгою Бородіною, Роберто Аланья, Йонасом Кауфманом, Саймоном Кінлісайтом. Вона працювала з такими видатними диригентами, як Джеймс Лівайн, Зубін Мета, Даніель Баренбойм, Крістіан Тілеман, Рікардо Муті, Антоніо Паппано та ін.

 

У новому інтерв’ю для інтернет-видання «Збруч» Людмила Монастирська розповіла про свій майбутній перший виступ у Львові, про те, як змінилася її кар’єра під час локдауну, про українську музику у своєму репертуарі та про те, де виконавиця черпає натхнення, не дивлячись на свій щільний концертний графік.

Повне інтерв’ю читайте за посиланням: https://zbruc.eu/node/106324

 

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...