Максим Козицький привітав лауреатів Другого всеукраїнського композиторського конкурсу імені Скорика

06.09.2023
Опис

Дорогі друзі!

 

Удруге успішно проведений Всеукраїнський композиторський конкурс імені Мирослава Скорика — обнадійливий знак для суспільства, у якому навіть під час повномасштабної війни цінують культуру та примножують її надбання. Вітаю всіх причетних до організації і створення демократичних конкурсних умов, вітаю високоповажне журі Конкурсу та шанованих митців з України й з-закордону в його складі.

 

Особливу подяку висловлюю молодим композиторам, які спеціально для Конкурсу написали масштабні твори для солістів та симфонічного оркестру. Певен, що ці твори є вагомим внеском в українське мистецтво й незалежно від рішення журі житимуть в просторі України й світу, прославляючи нашу країну і її креативних людей.

 

З пошаною звертаюсь до переможців Конкурсу, які нестимуть це престижне звання. Вірю, що нагороди та визнання приведуть вас до подальшої плідної діяльності у сфері класичної музики та сприятимуть тим високим орієнтирам її якості, які заклав патрон Конкурсу, світлої пам’яті Мирослав Скорик, видатний музикант, музикознавець та педагог, Герой України, який виховав цілу плеяду сучасних композиторів.

 

Бажаю видатних звершень на славу Україні!

 

Максим Козицький

Начальник Львівської обласної військової адміністрації

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...