Володимир Сивохіп про майстеркласи симфонічних диригентів та гала-концерт

15.08.2023
Опис

Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика спільно зі Студентським науково-творчим товариством “Octopus” запрошує на особливу симфонічну подію: Гала-концерт всеукраїнського майстеркласу для молодих симфонічних диригентів. Унікальна співпраця державної інституції зі студентами музичних вишів України стала першим кроком до створення освітньої платформи для набуття практичних навичок молодих музикантів. 

У рамках партнерства головний диригент Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії Теодор Кухар виступив ментором проєкту. З 11 по 14 серпня 2023 року шість активних учасників майстер-класу мали змогу стати за пульт одного з найдавніших та найвідоміших оркестрів України, вдосконалити свої навички диригування, а також виступити у філармонічному гала-концерті, що стане підсумком події. 

Генеральний директор Володимир Сивохіп так прокоментував цю подію:

“Особливий привід зібрав музикантів з усієї України. Сердечно вітаємо музичну спільноту та зокрема наших партнерів зі знаковою подією, яка відзначає високий рівень професійної майстерності та креативного потенціалу нових генерацій. Відродження та збереження вікових традицій українського мистецтва поряд із впровадженням новітнього — надзвичайно цінне та необхідне надбання сьогодні. 

Освітня діяльність Філармонії складає вагому частку наших пріоритетних завдань. Адже послідовне забезпечення гідного розвитку для молодих митців — свідчення зрілості нації. З гордістю та пошаною звертаємось до симфонічних диригентів, що тільки-но ступили на професійний шлях. Перед вами постають нагальні питання самореалізації, доєднання до культурної спільноти, презентації творчості українців на міжнародній арені та можливості рушійного впливу на мистецтво. Сподіваємось, що завдяки майстер-класам Теодора Кухара та Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії ви утвердитесь у ціннісних творчих та людських орієнтирах.

Радіємо можливості спільно формувати майбутнє та приймати виклики часу. Музикантам бажаємо дивовижних відкриттів, цінного досвіду та прихильності публіки! Слухачам — дякуємо за довіру та багатолітню підтримку!”

Партнером проєкту виступив благодійний фонд “Відкрита музика міста”, що опікується підтримкою молодих музикантів в Україні.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...