Володимир Сивохіп про майстеркласи симфонічних диригентів та гала-концерт

15.08.2023
Опис

Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика спільно зі Студентським науково-творчим товариством “Octopus” запрошує на особливу симфонічну подію: Гала-концерт всеукраїнського майстеркласу для молодих симфонічних диригентів. Унікальна співпраця державної інституції зі студентами музичних вишів України стала першим кроком до створення освітньої платформи для набуття практичних навичок молодих музикантів. 

У рамках партнерства головний диригент Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії Теодор Кухар виступив ментором проєкту. З 11 по 14 серпня 2023 року шість активних учасників майстер-класу мали змогу стати за пульт одного з найдавніших та найвідоміших оркестрів України, вдосконалити свої навички диригування, а також виступити у філармонічному гала-концерті, що стане підсумком події. 

Львівська національна філармонія - Володимир Сивохіп про майстеркласи симфонічних диригентів та гала-концерт

Генеральний директор Володимир Сивохіп так прокоментував цю подію:

“Особливий привід зібрав музикантів з усієї України. Сердечно вітаємо музичну спільноту та зокрема наших партнерів зі знаковою подією, яка відзначає високий рівень професійної майстерності та креативного потенціалу нових генерацій. Відродження та збереження вікових традицій українського мистецтва поряд із впровадженням новітнього — надзвичайно цінне та необхідне надбання сьогодні. 

Освітня діяльність Філармонії складає вагому частку наших пріоритетних завдань. Адже послідовне забезпечення гідного розвитку для молодих митців — свідчення зрілості нації. З гордістю та пошаною звертаємось до симфонічних диригентів, що тільки-но ступили на професійний шлях. Перед вами постають нагальні питання самореалізації, доєднання до культурної спільноти, презентації творчості українців на міжнародній арені та можливості рушійного впливу на мистецтво. Сподіваємось, що завдяки майстер-класам Теодора Кухара та Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії ви утвердитесь у ціннісних творчих та людських орієнтирах.

Радіємо можливості спільно формувати майбутнє та приймати виклики часу. Музикантам бажаємо дивовижних відкриттів, цінного досвіду та прихильності публіки! Слухачам — дякуємо за довіру та багатолітню підтримку!”

Партнером проєкту виступив благодійний фонд “Відкрита музика міста”, що опікується підтримкою молодих музикантів в Україні.

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...