«Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець» у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці

19.10.2022
Опис
З благословення Пароха Церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Львові о. Ореста Фредини у співпраці з парафією та Львівською Національною Філармонією 23 жовтня о 20 годині в приміщенні храму відбудеться відкриття проєкту «Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець».

В часі пам’ятного вечора запрошуємо львів’ян і гостей міста поринути в атмосферу славного минулого і перенестися у час життя Великої Людини, світоча Української Греко-Католицької Церкви – Патріарха Йосифа Сліпого.

Під час заходу ми матимемо унікальну нагоду почути голос самого Патріарха Йосифа, обрамлений у звуки “Адажіо” Семюеля Барбера у виконанні камерного оркестру “Віртуози Львова” під батутою Володимира Сивохіпа.

Особливим подарунком для гостей буде виконання “Скорботної Матері” Джованні Баттісти Перголезі у розкоші голосів відомих на весь світ солісток – Софії Соловій (сопрано) і Лілії Нікітчук (мецо-сопрано).

Проєкт “Молитва до Митрополита. СЛІПИЙ. Спадкоємець” приурочений до 38-ї річниці відходу Патріарха Йосифа Сліпого до Вічності і є продовженням циклу проєктів “Молитва до Митрополита”.
Духовне слово про життєвий шлях Патріарха: о. Орест Фредина, парох церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

У рамках проєкту, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, буде діяти банерна виставка мистецької колекції «Сліпий», створена у 2020-2022 роках митцями з різних куточків України. Будемо раді зустрічі.

Авторка проєкту – Олена Білоус

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...