«Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець» у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці

19.10.2022
Опис
З благословення Пароха Церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Львові о. Ореста Фредини у співпраці з парафією та Львівською Національною Філармонією 23 жовтня о 20 годині в приміщенні храму відбудеться відкриття проєкту «Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець».

В часі пам’ятного вечора запрошуємо львів’ян і гостей міста поринути в атмосферу славного минулого і перенестися у час життя Великої Людини, світоча Української Греко-Католицької Церкви – Патріарха Йосифа Сліпого.

Під час заходу ми матимемо унікальну нагоду почути голос самого Патріарха Йосифа, обрамлений у звуки “Адажіо” Семюеля Барбера у виконанні камерного оркестру “Віртуози Львова” під батутою Володимира Сивохіпа.

Особливим подарунком для гостей буде виконання “Скорботної Матері” Джованні Баттісти Перголезі у розкоші голосів відомих на весь світ солісток – Софії Соловій (сопрано) і Лілії Нікітчук (мецо-сопрано).

Проєкт “Молитва до Митрополита. СЛІПИЙ. Спадкоємець” приурочений до 38-ї річниці відходу Патріарха Йосифа Сліпого до Вічності і є продовженням циклу проєктів “Молитва до Митрополита”.
Духовне слово про життєвий шлях Патріарха: о. Орест Фредина, парох церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

У рамках проєкту, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, буде діяти банерна виставка мистецької колекції «Сліпий», створена у 2020-2022 роках митцями з різних куточків України. Будемо раді зустрічі.

Авторка проєкту – Олена Білоус

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...