“Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець” у духовній семінарії Святого Духа УГКЦ.

30.10.2022
Опис

2 листопада о 19:00 у Львівській духовній семінарії Святого Духа УГКЦ відбудеться мистецько-документальний проєкт “Молитва до митрополита. Сліпий. Спадкоємець”. 

Львівська національна філармонія - "Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець" у духовній семінарії Святого Духа УГКЦ.

“Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець” – це четверта подія циклу “Молитва до Митрополита”, приурочена до 130-ї річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. 17 лютого, в день народження Патріарха у приміщенні філармонії була відкрита мистецька виставка. Відкриття супроводжували струнний квартет “Фенікс” та соліст – Михайло Малафій.

Восени проєкт відновив свою діяльність, відбулись Вечори пам’яті Патріарха Йосифа Сліпого: 25 вересня у Львівській національній філармонії та 23 жовтня в в храмі Різдва Пресвятої Богородиці.  Музичну частину заходів склали твори Самюела Барбера та  Джованні Перголезі у виконанні академічного камерного оркестру «Віртуози Львова». Солістки – Софії Соловій та Лілії Нікітчук. Диригент – Володимир Сивохіп.

Незабаром, 2 листопада о 19:00 у Львівській духовній семінарії Святого Духа УГКЦ пройде мистецько-документальний проєкт “Молитва до митрополита. Сліпий. Спадкоємець”. 

В обрамленні  “Adagio” американського композитора Самюела Барбера пролунає запис голосу Патріарха Йосифа Сліпого та  “Stabat Mater” Джованні Перголезі у виконанні академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», солісток — Софії Соловій та Лілії Нікітчук під батутою Володимира Сивохіпа.

Духовне слово – о. Орест Фредина

Авторка проєкту – Олена Білоус

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...