“Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець” у духовній семінарії Святого Духа УГКЦ.

30.10.2022
Опис

2 листопада о 19:00 у Львівській духовній семінарії Святого Духа УГКЦ відбудеться мистецько-документальний проєкт “Молитва до митрополита. Сліпий. Спадкоємець”. 

Львівська національна філармонія - "Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець" у духовній семінарії Святого Духа УГКЦ.

“Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець” – це четверта подія циклу “Молитва до Митрополита”, приурочена до 130-ї річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого. 17 лютого, в день народження Патріарха у приміщенні філармонії була відкрита мистецька виставка. Відкриття супроводжували струнний квартет “Фенікс” та соліст – Михайло Малафій.

Восени проєкт відновив свою діяльність, відбулись Вечори пам’яті Патріарха Йосифа Сліпого: 25 вересня у Львівській національній філармонії та 23 жовтня в в храмі Різдва Пресвятої Богородиці.  Музичну частину заходів склали твори Самюела Барбера та  Джованні Перголезі у виконанні академічного камерного оркестру «Віртуози Львова». Солістки – Софії Соловій та Лілії Нікітчук. Диригент – Володимир Сивохіп.

Незабаром, 2 листопада о 19:00 у Львівській духовній семінарії Святого Духа УГКЦ пройде мистецько-документальний проєкт “Молитва до митрополита. Сліпий. Спадкоємець”. 

В обрамленні  “Adagio” американського композитора Самюела Барбера пролунає запис голосу Патріарха Йосифа Сліпого та  “Stabat Mater” Джованні Перголезі у виконанні академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», солісток — Софії Соловій та Лілії Нікітчук під батутою Володимира Сивохіпа.

Духовне слово – о. Орест Фредина

Авторка проєкту – Олена Білоус

 

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...