День народження Моцарта у філармонії!

26.01.2023
Опис

Наприкінці січня світ відзначає День народження Вольфґанґа Амадея Моцарта. Композитора, який прожив лише 35 років, але встиг написати понад 600 творів! А свої перші композиції маленький Моцарт створив ще маленьким хлопчиком – у 5-річному віці. 

Композитора, музика якого рекордно часто звучить на світових сценах, однак все ще залишається великою загадкою – таємницею таланту Вольфґанґа Амадея Моцарта.

 

Завдяки титанічній праці Збройних сил України українська музична спільнота, ми маємо змогу розділити це свято музики разом з усім світом і також відчути легкість та довершеність музики Моцарта. 

 

Цього року Львівська національна філармонія підготувала три події присвячені 267-річчю з дня народження відомого на весь світ музичного генія.

Львівська національна філармонія - День народження Моцарта у філармонії!

Той самий Моцарт

27.01.2023 / 18:00

 

В програмі — рідко виконувані дивертисменти, клавірні п’єси з “Лондонського зошита”, оперна арія та квартет №3. Звучатиме тонка й світла, прониклива музика генія  — саме необхідна у ці темні часи.

В концерті братимуть участь музиканти з Харкова, Києва та Львова: Наталія Кожушко-Максимів (флейта), Анна Іванюшенко (клавесин), Сергій Леденьов (тенор), Кирило Бондар  та Дмитро Лиско (скрипка), Устим Жук (альт), Дмитро Ніколаєв (віолончель) та Іван Лиховид (контрабас). 

Львівська національна філармонія - День народження Моцарта у філармонії!

Mozart BirthDay. Музичний Експрес «MozartKids»

29.01.2023 / 11:30

 

Музичний експрес чекає на наших наймолодших слухачів.

Вже традиційно в січні відомий на весь світ композитор Вольфґанґ Амадей Моцарт святкує свій День народження!! До його святкування ми запускаємо надшвидкісний Експрес, який промчить найцікавішими музичними зупинками творчості геніального композитора.

В рамках  Mozart BirthDay Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика спільно з Центром музичного розвитку “Tempo” продовжую ваш улюблений цикл Сімейних концертів.

Ми пропонуємо вам разом зі всією родиною відвідати цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя.

Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам.

Концерти тривають менше години, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років.

 

Тож підготуйтеся та пристебніть ремені!!!

Львівська національна філармонія - День народження Моцарта у філармонії!

Mozart BirthDay. Чарівна флейта.

29.01.2023 / 18:00

 

Однією з таємниць творчості Вольфґанґа Амадея Моцарта стало його особливе ставлення до флейти. Про неї композитор неодноразово пише в листах, в ній бачить великий потенціал, від неї вимагає досконалості і, врешті-решт, флейта супроводжує музику Моцарта впродовж усіх періодів. Одним з останніх творів Маестро стає опера-зінгшпіль “Чарівна флейта”.

 

Запрошуємо на унікальний вечір, в якому ви зможете почути чарівну флейту у творах Вольфґанґа Амадея  Моцарта. Соліст цього вечора – Юрій Шутко.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...