Музика Просто Неба

09.08.2021
Опис

З метою відзначення на державному рівні 30-ї річниці Незалежності України проєкт «Музика ПростоНеба» об’єднає творчі сили та кращі колективи усієї країни. За ініціативи Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, за участі філармонійних оркестрів країни, на відкритих концертних майданчиках Києва й більшості обласних центрів: від Ужгорода до Харкова, від Одеси до Чернігова відбудеться серія унікальних концертів впродовж усього літа.

Кожна з концертних програм, що звучатиме в межах проєкту, представлятиме музику українських композиторів різних історичних періодів: від епохи класицизму до сучасної академічної музики.

Долучилася до проєкту і Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика.

У рамках проєкту «Музика ПростоНеба» Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти спільно із Львівською національною філармонією ім. М. Скорика, Департаментом культури ЛОДА та Львівською міською радою ініціює дві урочисті події.

23 серпня о 18:30 просто неба біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні відбудеться концерт Духової капели Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. У програмі звучатимуть патріотичні твори українських композиторів.

Посилання на подію: https://philharmonia.lviv.ua/event/ukraine-30-open-air/

24 серпня о 17:00, у День Незалежності України, на Площі Музейній 1, відбудеться концерт камерного складу Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. У програмі звучатимуть  композиції українських композиторів минулого та сучасності. На гостей також очікують прем’єри.

Посилання на подію: https://philharmonia.lviv.ua/event/ukraine-30-open-air-2-0/

 

Вхід вільний!

Відсвяткуємо 30-річчя Незалежності України разом!

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...