«Музика дарує мить миру, перепочинок від жахів війни»: Віоліна Петриченко про новий благодійний проєкт

03.07.2024
Опис

У інтерв’ю Юргена Каппеля у німецькій газеті Rheinische Post героїнею виступила Віоліна Петриченко. Солістка Львівської національної філармонії, відома українська піаністка розповіла про майбутній благодійний виступ 6 липня у місті Ксантені та власну артистичну місію.

Львівська національна філармонія - «Музика дарує мить миру, перепочинок від жахів війни»: Віоліна Петриченко про новий благодійний проєкт

Артистка поділилась своїми спостереженнями з життя українців останні місяці: «…Посеред цієї темряви також є стільки надії та рішучості. Люди твердо вірять, що демократія зрештою переможе. Ця суміш страху та надії, відчаю та сміливості приголомшлива та зворушлива водночас».

Цієї п’ятниці вона спільно зі скрипалькою Наталією Гордєєвою презентує іноземним слухачам унікальний проєкт благочинності, спрямований на підтримку музичної школи для талановитих дітей у Харкові: «Вчителі та діти там роблять неймовірні речі, незважаючи на постійну загрозу ракет і безперервні руйнування. Інструменти та кабінети школи в жалюгідному стані, але музиканти там продовжують розвиватися і дотримуються своїх мрій. Ця школа заслуговує на всю можливу підтримку, щоб і надалі залишатися місцем надії та зростання».

Львівська національна філармонія - «Музика дарує мить миру, перепочинок від жахів війни»: Віоліна Петриченко про новий благодійний проєкт

У програмі п’ятничної події — твори Людвіга ван Бетховена, Миколи Лисенка, Віктора Косенка, Станіслава Людкевича, Мортена Єссена, Тараса Зданюка, Євгена Станковича, Юліуса Мейтуса та Мирослава Скорика.

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...