Відзначаємо день народження Мирослава Скорика у Філармонії

13.07.2023
Опис

Сьогодні, 13 липня, у день уродин видатного українського композитора Мирослава Скорика, о 12:00 пройшло покладання квітів до його могили на Личаківському кладовищі. На спомин про маестро лунали твори у виконанні відомої солістки Софії Соловій та Камерного хору «Глорія».

Львівська національна філармонія - Відзначаємо день народження Мирослава Скорика у Філармонії

Захід відвідали численні музичні та громадські діячі. З промовою виступили генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп, директорка Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації Ірина Гаврилюк та ін.

Львівська національна філармонія - Відзначаємо день народження Мирослава Скорика у Філармонії

Серед митців, що стали класиками української музики, особливе місце займає Мирослав Михайлович Скорик (1938–2020) — композитор, теоретик, педагог непересічного масштабу, чия творчість — від вокальних мініатюр до симфонічних поем — має формотворче значення для національної культури. Поєднання класично струнких, лаконічних форм з теплотою та щирістю вислову, звернення до фольклорних джерел та злободенних сюжетів зумовлені характерною для композитора полярністю інтересів, яка завжди спрямована на втілення потужного авторського задуму.

Львівська національна філармонія - Відзначаємо день народження Мирослава Скорика у Філармонії

Ввечері о 19:00 цього ж дня, у Концертному залі Людкевича відбудеться урочисте Закриття ювілейного, 120-го музичного сезону Філармонії. Воно нестиме благодійну місію, адже всі виручені кошти з квитків установа спрямує на допомогу ЗСУ: а саме на купівлю пікапа для Сьомого прикордонного Карпатського загону.

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...