На завершення зими

22.02.2024
Опис

Розповідаємо про три останні події лютого у Львівській філармонії. Зустрічайте весну симфонічними вечорами європейського масштабу та улюбленими українськими піснями, красою поезії та силою образотворчого мистецтва!

З Нового світу

26 лютого | 18:00

Мелодійна, задерикувата й геніальна музика Моцарта, а до неї на додачу – одна із найвідоміших симфоній Антоніна Дворжака! Атмосферний вечір від молодих виконавців – Єви Куліковської (фортепіано) та Симфонічного оркестру оперної студії імені Василя Сліпака ЛНМА імені М. Лисенка під орудою Олега Чаплинського.

Квитки й деталі

Де є любов, там є життя

29 лютого | 17:00 (Камерна сцена)

Тепла камерна подія, що дасть можливість помандрувати у світ неповторної поетичності української естради. Пісні на музику Івасюка, Поклада, Скорика, Кос-Анатольського та Білозіра звучатимуть у натхненному виконнані Ірини Стефанко (сопрано), Анастасії Чубінської (сопрано), Василя Понайди (тенор) та квартету бандуристок «Львів’янки».

Квитки й деталі

In memoriam. Тарас Драган

29 лютого | 19:00

Особливий камерний вечір у пам’ять про відомого львівського художника Тараса Драгана, який готують львівські солісти: син митця – піаніст Мирослав Драган, піаністка Оксана Рапіта, скрипалі Назарій Пилатюк та Євген Крук, альтист Устим Жук, віолончеліст Тарас Менцінський та контрабасист Денис Маркевич.

Поділитись


Популярне

17.01.2024 Концерти

«Нашу музику не знищити»

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...