Національний симфонічний оркестр України виступить у Львові

03.09.2021
Опис

11 вересня 2021 року о 19:00 в рамках Всеукраїнського гастрольного туру з нагоди 30-річчя Незалежності України на сцені Львівської національної філармонії ім. М. Скорика виступить Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України під орудою народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Володимира Сіренка.

Гастрольний тур цього відомого українського колективу, чия історія налічує вже понад століття, присвячений ювілею нашої держави, розпочався 28 серпня та триватиме до 16 жовтня. Географія туру охопить всю Україну: від Сєвєродонецька до Ужгорода, загалом — 24 концерти в усіх обласних центрах.

«30-річчя Незалежності – гарна нагода проїхати з туром Україною, – зазначив Володимир Сіренко. – Ми маємо досвід великих турів і бачимо, що це гарно: це нас завжди стимулює, підносить. Наша публіка приймає дуже добре, не гірше, скажімо, за іспанську чи японську. Та й треба, щоб нас знала наша, українська публіка».

Програма гастрольного туру різноманітна, на чому також наголосив художній керівник оркестру: “Програма цікава, – зазначає Володимир Сіренко, – ми робимо акцент на всесвітньо відомі шедеври, плюс українська музика. Нам хочеться, щоб якомога більше людей нас послухало – це дуже важливо!”

У Львові Академічний симфонічний оркестр України представить програму з двох відділень, в яку увійдуть Симфонія до мажор Максима Березовського, Концерт-сюїта в стилі ретро для скрипки з оркестром Євгена Станковича (соліст — лауреат міжнародних конкурсів Олександр Семчук) і Симфонія №9 мі мінор “З Нового світу” Антоніна Дворжака.

Запрошуємо насолодитися майстерністю відомого колективу 11 вересня о 19:00 у Концертному залі Людкевича Львівської національної філармонії ім. М. Скорика.

Детальна інформація про подію і квитки: https://philharmonia.lviv.ua/event/national-symphony-orchestra-of-ukraine/

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...