До Дня Незалежності у Львівській філармонії з благодійним концертом виступить Ніно Катамадзе

19.08.2022
Опис

24 серпня у Львівській національній філармонії ім. М. Скорика відбудеться концерт на підтримку наших захисників! У найбільше свято України, День Незалежності, на сцені Концертного залу Людкевича виступить Ніно Катамадзе та симфонічний оркестр «INSOЛьвів». Диригентом вечора стане Ніколоз Рачвелі. Початок події о 19:00.

Усі виручені кошти з продажу квитків на концерт підуть для наших хоробрих воїнів. У цей складний час, час війни, вони боронять нашу Незалежність. Ми ж у тилу маємо робити все, аби допомогти їм вибороти перемогу та повернутись живими до своїх родин.

Тож оркестр «INSO-Львів» запрошує усіх прийти на цю неймовірну подію та підтримати своїм придбаним квитком, своїм внеском наших захисників.

Адже музика також здатна зараз лікувати, а чарівний голос Ніно Катамадзе і її енергетика  ― фантастичні ліки. Її серце б’ється в унісон з серцями мільйонів українців, її голос – душа Грузії.

Львівська національна філармонія - До Дня Незалежності у Львівській філармонії з благодійним концертом виступить Ніно Катамадзе

 

У програмі концерту – музика українських та грузинських композиторів, яка є справжнім культурним кодом наших сильних, незламних народів, що знають ціну волі та свободи!

Цього вечора також прозвучить українська прем’єра твору «Reverence to Ukraine» грузинського композитора та диригента, Посла Доброї Волі в ЮНІСЕФ від Грузії, Ніколоза Рачвелі.

Маестро, який є добрим другом України, даруватиме музику разом з оркестром за диригентським пультом і за роялем.

Львівська національна філармонія - До Дня Незалежності у Львівській філармонії з благодійним концертом виступить Ніно Катамадзе

 

Забронюйте собі дату:

24 серпня / 19:00

Концертний зал Людкевича

Ніно Катамадзе

Ніколоз Рачвелі

та Академічний симфонічний оркестр “INSO-Львів” Львівської національної філармонії

Деталі події та квитки за посиланням

 

Фото – Юрій Грязнов

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...