Оркестр INSO-Львів виконає світову прем’єру симфонії Євгена Оркіна

15.05.2024
Опис

Твір під назвою «Високий замок» оркестр спеціально замовив відомому українському композитору. 18 травня о 18:00 у концерті «Передчуття» у залі Львівської національної філармонії під орудою австрійсько-швейцарського диригента Олександра Гордона пройде перше виконання — в рамках 43. Міжнародного музичного фестивалю «Віртуози».

Львівська національна філармонія - Оркестр INSO-Львів виконає світову прем’єру симфонії Євгена Оркіна

У Симфонії № 7 композитор запрошує у мандрівку власними спогадами про Львів, у якому Оркін народився і проводив канікули. «Пошуки музичної історії, пошуки відголосків минулого та сучасного, а також передчуття і майбутнього були для мене орієнтиром в роботі над Сьомою симфонією, яку я присвячую рідному для мене місту», — розповів автор.

Оркестр не вперше підтримує розвиток сучасної української музики, ініціюючи створення нових масштабних композицій визнаних композиторів. В ювілейному 25-му сезоні INSO-Львів втілив у життя прем’єри Світлани Азарової, Богдани Фроляк та Івана Небесного, що стали непересічними подіями культурного життя не лише Львова, а й України загалом. Адже окремі концерти транслювались на вебмайданчиках колективу та невдовзі стануть доступні як окремі записи.

Львівська національна філармонія - Оркестр INSO-Львів виконає світову прем’єру симфонії Євгена Оркіна

Цього ж вечора 18 травня слухачі матимуть змогу почути ще одну ексклюзивну прем’єру, а саме твір «Святий Боже» Олександра Родіна. Натхненний духовними наспівами свого дитинства, він створив музику, яка співає про прагнення до світла та миру. Для кращого сприйняття музики о 17:30 концерту передуватиме лекція музикознавиці Вікторії Антошевської, яка попередньо поспілкувалась з композиторами та дізналась, які ж сенси були вкладені у нові твори. 

Квитки: https://soldout.ua/booking/1571-virtuozy-43-peredchuttia 

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...