Оркестр «Віртуози Львова» завершить сезон святковим онлайн-концертом!

19.06.2020
Опис

Хоч карантин раптово перервав насичену концертну діяльність колективів Львівської національної філармонії, тим не менш це не завадило виконавцям дарувати публіці музику, хоча б онлайн! 26 червня Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» завершить концертний сезон онлайн-концертом із насиченою програмою, яку складуть кращі композиції з репертуару оркестру!

«…і справді, нелегко дається карантинна ізоляція «Віртуозам Львова». Виявилось, що без оркестрової рутини, насиченого концертного графіку та гастролей, життя музиканта втрачає свій сенс. Отже, переслухавши за цей вільний час нашу оркестрову дискографію, яку «Віртуози Львова» записували протягом 25 років свого існування, у нас з’явилася блискуча ідея створити для деяких музичних творів відеозаписи в особливому карантинному форматі. Саме так виник новий проєкт «Віртуозний карантин», – розповів керівник оркестру, диригент Сергій Бурко.

Першим записом стала всесвітньовідома «Мелодія» Мирослава Скорика, записана у співпраці АКО «Віртуози Львова» із творчим партнером колективу – маріупольським оркестром «Ренесанс». Далі були відібрані тематичні твори, які близькі оркестру та є своєрідною візитівкою музичної культури Галичини та Львова. Зокрема, це сюїта « В Горах» Миколи Колесси, де композитор з легкістю та невимушеністю відтворив гірські пейзажі та карпатський колорит у своїй прекрасній музиці, а також «Личаківське танго» (опрацювання для струнного оркестру В. Дуди), в якому можна уявно перенестись в атмосферу ретро-Львова. Відеоверсію танго можна переглянути тут.

Усі ці відеозаписи можна переглянути на офіційних інтернет-ресурсах Львівської національної філармонії у YouTube та у Facebook.

На завершення концертного сезону Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» готує подію, яку складуть улюблені композиції публіки, що завжди викликали справжній шквал емоцій та вдячних оплесків! Онлайн-концерт відбудеться 26 червня о 18.00. Він транслюватиметься на офіційних інтернет-ресурсах Львівської національної філармонії, тому долучитися до події зможе кожен охочий!

Програму вечора складуть шедеври зарубіжних та українських композиторів: починаючи від Антоніо Вівальді, Вольфґанґа Амадея Моцарта, Йоганнеса Брамса, Миколи Римського-Корсакова, та завершуючи всесвітньовідомими постатями ХХ століття, серед яких американський митець Лерой Андерсон та «король танго» Астор П’яццола. Окрему важливу сторінку події  складуть композиції маестро Мирослава Скорика, що прозвучать у пам’ять видатного митця!

Концерт можна буде переглянути тут:

Детальну інформацію про подію можна знайти на офіційному сайті Львівської національної філармонії.

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...