Пернаті забави у Львівській філармонії

11.03.2021
Опис

Львівська національна філармонія запрошує маленьких слухачів на «Пернаті забави». Подія відбудеться 14 березня об 11:30 у Концертному залі Людкевича.

Цього разу ми поринемо в дивовижний світ пташок. Саме завдяки інструментам симфонічного оркестру зал філармонії наповниться звуками птахів та комах, яких так часто ми можемо зустріти в повсякденному житті.

Тож летимо в хмари та слухаємо птахів!

Чарівні пташки у філармонії виникнуть завдяки Академічному симфонічному оркестру Львівської філармонії, Олександрі Мороз (скрипка), учням балетної школи L.Stage Ірини Лампіко, які виступлять під орудою Сергія Хоровця. Допоможе дітлахам зануритись у світ пташок Олег Пригода.

«Пернаті забави» – подія із циклу Сімейних концертів, веселих, інтерактивних сімейних подій, які дають можливість розкрити любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці.

Концерти із циклу Сімейних концертів тривають менш як годину, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років. Партнером серії є Центр музичного розвитку «Tempo».

Також кожна подія включає 20 хвилин веселих передконцертних інтерактивів з унікальним музичним реквізитом за участі артистів симфонічного оркестру та аніматорів. Тож варто приходити заздалегідь!

Вхід дітей до трьох років вільний.

Детальна інформація про подію та квитки за посиланням:

https://philharmonia.lviv.ua/event/family-concerts-feathery-funs/

 

Фото – Марія Сидорак

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...