Пернаті забави у Львівській філармонії

11.03.2021
Опис

Львівська національна філармонія запрошує маленьких слухачів на «Пернаті забави». Подія відбудеться 14 березня об 11:30 у Концертному залі Людкевича.

Цього разу ми поринемо в дивовижний світ пташок. Саме завдяки інструментам симфонічного оркестру зал філармонії наповниться звуками птахів та комах, яких так часто ми можемо зустріти в повсякденному житті.

Тож летимо в хмари та слухаємо птахів!

Чарівні пташки у філармонії виникнуть завдяки Академічному симфонічному оркестру Львівської філармонії, Олександрі Мороз (скрипка), учням балетної школи L.Stage Ірини Лампіко, які виступлять під орудою Сергія Хоровця. Допоможе дітлахам зануритись у світ пташок Олег Пригода.

«Пернаті забави» – подія із циклу Сімейних концертів, веселих, інтерактивних сімейних подій, які дають можливість розкрити любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці.

Концерти із циклу Сімейних концертів тривають менш як годину, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років. Партнером серії є Центр музичного розвитку «Tempo».

Також кожна подія включає 20 хвилин веселих передконцертних інтерактивів з унікальним музичним реквізитом за участі артистів симфонічного оркестру та аніматорів. Тож варто приходити заздалегідь!

Вхід дітей до трьох років вільний.

Детальна інформація про подію та квитки за посиланням:

https://philharmonia.lviv.ua/event/family-concerts-feathery-funs/

 

Фото – Марія Сидорак

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...