Філармонія онлайн!

14.04.2021
Опис

Поки що Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика зачинена для слухачів через карантинні обмеження. Та ми дуже хочемо подарувати музику навіть за таких умов!

Спеціально для вас ми підготували концертні програми, які прозвучать для усіх охочих в онлайн-форматі на офіційних сторінках Львівської філармонії у YouTube та Facebook.

 

Перевтілення

17.04.2021 / 18:00

Музика цих композиторів дозволяє бачити, слідкувати, та, розплющивши очі, зустрічатись з минулим. Множинні настрої творів Чайковського, Брамса та Штрауса, їх драматизм та багатогранний музичний світ ми почуємо у виконанні Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» під батутою Олександра Земцова.

Трансляція події відбудеться на  Youtube-каналі Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів»

Детальна інформація про подію: https://philharmonia.lviv.ua/event/transformation/

 

Нічні серенади

18.04.2021 / 17:00

З лицарського середньовіччя та співу під вікнами прекрасних дам, у XVIII-XIX столітті серенада перетворилась на один з найвідоміших жанрів світської музики. Поетичні зразки цього жанру Йоганнеса Брамса і Антоніна Дворжака прозвучать у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії під батутою Теодора Кухара.

На слухачів очікують  картини розкішних балів, чудові музичні пейзажів, що елегантно поєднаються із народними та слов’янськими мотивами.

Онлайн-трансляція проєкту на філармонійному YouTube-каналі за посиланням: https://youtu.be/g4ynrablHKw

Детальна інформація про подію: https://philharmonia.lviv.ua/event/serenata-notturna/ 

 

Тітова & Козловський

23.04.2021 / 19:00

Творчий тандем Катерина Тітова – АСОЛНФ – Вінсент Козловський вже встиг полюбитися львівській публіці завдяки чуттєвим та віртуозним прочитанням концертних та симфонічних творів.

23 квітня музиканти презентують нову концертну програму, що об’єднає творчість нашого сучасника – Євгена Станковича, норвезького романтика – Едварда Гріга та знаменитого класика – Людвіга ван Бетховена.

Онлайн-трансляція проєкту на філармонійному YouTube-каналі за посиланням: https://youtu.be/NxE7xRqlCf8

Детальна інформація про подію:  https://philharmonia.lviv.ua/event/titovakozlovskyi/

 

Гайдн & Сюрприз

25.04.2021 / 18:00

Музика австрійського класика Йозефа Гайдна буде зіркою цього музичного вечора!

Смішний і серйозний, легковажний і виважений, драматичний і життєрадісний – саме такі антитези є ключем до розуміння музики Гайдна. Адже для неї характерними є рівновага, пропорція і баланс.

Дві симфонії і фортепіанний концерт композитора прозвучать у виконанні піаністки Катерини Тітової, Академічного симфонічного оркестру філармонії, які виступлять під батутою Вінсента Козловського.

Онлайн-трансляція проєкту на філармонійному YouTube-каналі: https://www.youtube.com/c/PhilharmonyLviv/featured

Детальна інформація про подію: https://philharmonia.lviv.ua/event/haydn-surprise/

 

Вічне світло

29.04.2021 / 19:00

Lux Aeterna або Вічне світло… Фраза із безліччю сенсів. Вона стала невід’ємною частиною Реквієму як символ вдячності, віри і милосердя.

У Страсний Четвер на сцені Концертного залу Людкевича прозвучить відомий шедевр Джованні Баттіста Перґолезі, його «Страдальна Мати», що оповідає про страждання Діви Марії під час розп’яття Ісуса Христа та благання грішника про прощення гріхів й дарування Раю.

Надзвичайна музика італійського композитора наповнена світлим сумом, щирим прагненням до радості, незважаючи на сильний душевний біль.

Також у програмі події прозвучать дві композиції американських митців – Рода Молдса та Трініті Лі, а ще – всесвітньо відома 25-та симфонія Моцарта, яку багато впізнає з перших нот!

Спеціально для вас твори прозвучать у виконанні Софії Соловій (сопрано), Лілії Нікітчук (альт), Академічного симфонічного оркестру філармонії, які виступлять під батутою американського дириґента Бенжаміна Лоеба.

Онлайн-трансляція проєкту на філармонійному YouTube-каналі: https://www.youtube.com/c/PhilharmonyLviv/featured

Детальна інформація про подію: https://philharmonia.lviv.ua/event/eternal-light/

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...